Діяльність Зеленського корисна для Росії: голова громадської ради Міністерства культури РФ

1У Росії не бачать причин відмовляти в державному фінансуванні фільмів, що знімаються компанією, яка пов’язана з шоуменом і кандидатом у президенти України Володимиром Зеленським.

Про це заявив заступник голови громадської ради Міністерства культури РФ Павло Пожигайло, коментуючи зйомки фільмів компаніями, пов’язаними з українським шоуменом Володимиром Зеленським, та отримання ними державної підтримки від російського уряду, повідомила lenta.ua.

Читайте також: Вони торгують не цукерками: журналісти програми «Схеми» знайшли бізнес Володимира Зеленського в Росії (Відео)

Говорячи про діяльність Зеленського, Пожигайло підкреслив, що, з його точки зору, вона «корисна для Росії».

Читайте також: «Не вийшло і з другої спроби», — Зеленський показав «перший серйозний з’їзд партії «Слуга народу» (Відео)

«Я бачив його ролик про похорон Порошенка. По-моєму, йому навпаки треба дати орден дружби. Зрозуміло, що вони всі там змінюють свої позиції, але, мені здається, на сьогоднішній момент діяльність Зеленського корисна для Росії, адже він топить Порошенка, який дійсно русофоб. Уявіть, якщо Зеленський виграє ці вибори. Навпаки це добре», – підкреслив Пожигайло.

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook