Діти з Тернопільщини почують завдяки 500 волонтерам, які зібрали 126957 грн (Фото)

основне-n18 високоякісних слухових апаратів “Quatum 6HP” подарували дітям з вадами слуху волонтери всеукраїнського благодійного Фонду “Серце до серця” у Тернопільській обласній комунальній клінічній лікарні.

Про це розповіла прес-керівник департаменту охорони здоров’я (ДОЗ) ТОДА Світлана Гуменна 7 березня.

Читайте також. Тернопіль: постраждалих на Майдані в Києві бере під опіку благодійний фонд (Відео)

Усім діткам – від двох до шістнадцяти років. Вони проживають в нашій області. Є малеча та підлітки із Монастириського, Теребовлянського, Бучацького, Кременецького, Збаразького районів, а також з Тернополя і Підволочиська. Дітки з вадами слуху — глухі та слабочуючі — потребують медичного догляду та соціокультурної реабілітації.

Власне, у Тернопільській області, вже увосьме поспіль пройшла своєрідна акція під гаслом “Почуй світ!”. Вона мала на меті збір коштів для закупівлі обладнання дітям з вадами слуху.

Читайте також. Тернопіль: операцію дитині можуть зробити лише за кордоном – потрібні гроші

Понад 500 волонтерів зі всіх районів Тернопільщини взяли участь у благодійній акції та спільними зусиллями зібрали 126957 грн.

- Минулоріч, — каже регіональний представник ВБФ “Серце до серця” Арсен Ляхотський, — для 25 обласних дитячих лікарень закупили медичне обладнання для діагностики та лікування слуху хворих дітей зі всієї України вартістю 4347176,17 грн. А діткам з вадами слуху – передали 783 слухові апарати!

На цю ж суму закупили слухові апарати найсучасніших моделей серії “Юнітрон” та “Макс” канадського виробництва, а також один портативний прилад для отоакустичної емісії “Oto Read”, який віддали в отоларингологічне відділення обласної дитячої лікарні.

Читайте також. Тернопільські рятувальники застерігають – виходити на лід уже вкрай небезпечно (Відео)

Головний позаштатний дитячий сурдолог Марія Шмигельська висловила подяку усім небайдужим до долі дітей.

- Потребують забезпечення слуховими апаратами у Тернопільській області 42 дітей. Сьогоднішня подія дозволила забезпечити ними майже половину дітей, які мають вади зі слухом, – додала Марія Богданівна.

До речі, завдяки зібраним коштам під час акції Тернопільська обласна комунальна клінічна дитяча лікарня також отримала важливий медичний апарат – портативний прилад для проведення отоакустичної емісії, який застосовують у сучасних клініках Європи та США. За допомогою цього апарата лікарі зможуть обстежувати дітей одразу після народження.

Читайте також. Кількість загиблих під час революції зросла до 99 осіб, постраждалих – 1039

- За наявності вже двох таких приладів, можна впевненістю сказати, що цей сучасний процес визначення порушень слуху пришвидшиться щонайменше вдвічі, – резюмувала заступник головного лікаря з поліклінічної роботи Оксана Яворська.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook