«Дев’ять місяців полону»: у Києві родичі полонених моряків пікетували посольство Росії (Відео)

Зняток екрану з 2019-08-26 00-00-22У Києві під посольством Росії пройшла акція на підтримку 24 полонених українських моряків, яких у листопаді поблизу Керченської протоки атакувала та зрештою захопила у полон Росія. Ініціатива активістів отримала символічну назву – «Дев’ять місяців полону», повідомляє 24 Канал.

Організували акцію родичі полонених моряків. За їхніми словами, вони завжди намагаються нагадати про російський полон. Зокрема, нагадували вони і на Ході гідності, яка пройшла центром Києва у День Незалежності – 24 серпня.

Зауважимо, що 25 липня минуло рівно 9 місяців з дня захоплення у полон українських моряків – 25 листопада 2018 років Росія атакувала корабельну групу ВМС України у районі Керченській протоці та у підсумку затримала українців.

Інцидент трапився, коли українські військові кораблі законно переходили з порту Одеси до порту в Маріуполі.

 Їх згодом арештували в окупованому Криму та вивезли до московських СІЗО і  утримують  під вартою, постійно продовжуючи їм терміни арештів. Зокрема, 17 липня російський суд  продовжив їхні арешти  на три місяці.

25 травня трибунал ООН наказав Росії звільнити українських моряків і повернути кораблі, однак Кремль вважає що трибунал не має права розглядати цей інцидент.
 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook