Детективна комедія по-львівськи, або як міліція серед білого дня СБУ обікрала

1360072946_korupcyaЯк слідчий Володя, зайшов до своєї начальниці і втрапив до корупційного скандалу з СБУ, але докази зникли…

Своєрідно вирішили відзначити день слідчого (6 квітня) працівники Галицького РВ. Молодий слідчий (Володимир С.) вимагав і отримав (напевно на святкування) 30 000 грн хабара. Порахувавши їх у кабінеті, він зайшов передати хабар своїй безпосередній начальниці по слідству (Іванці Ф.), задля якої і старався. З почуттям виконаного обов’язку Володя С. вийшов з райвідділу і тут його вправно підхопили працівники СБУ. Швидко ввійшовши у приміщення Галицького РВ, працівники СБУ почали шукати гроші з позначкою «ХАБАР», але ні у кабінеті слідчого, ні в інших кабінетах, їх не знайшли. Зате ручки слідчого Володі С., як і ручки пані Іванки Ф., світилися від доторків до омріяних грошей!

За версією Іванки Ф., слідчий Володя просто зайшов до неї потиснути руку і вийшов на обід! Ось такий дивний звичай панує в Галицькому РВ: кожен слідчий перед обідом зобов’язаний підійти до начальниці-жінки та потиснути їй обидві руки! Невже працівники СБУ на таке купляться?

Ось і виходить, що державні мічені кошти у розмірі 30 000 гривень безслідно зникли (а це дві річні пенсії звичайного пенсіонера). Також було знищено основний речовий доказ у кримінальному провадженні про факт хабарництва. Судячи зі всього, гроші були знищені саме Іванкою Ф., яка і тримала їх останньою у руках, адже більше ні у кого руки не світилися!

Навіть якщо недосвідченого слідчого і звільнили, то у чому не звільнять пані Іванку Ф., для якої і був призначений цей хабар? Варто було б і її притягнути до кримінальної відповідальності, якої вона уникнула кілька років тому, збивши насмерть молодого батька двох дітей!!!

Постає цілий ряд справедливих запитань: чому знахабніла львівська міліція вперше з часів незалежності пішла на відкритий конфлікт із СБУ, адже ті завжди реваншуються? Чи помітить пан Загарія нарешті ситуацію в Галицькому РВ, який наскрізь став корумпованим і бездіяльним? Як відреагує пан Наливайченко і пан Аваков на даний конфлікт і чиї голови за це полетять? Який удар у відповідь завдасть СБУ за заплямовану честь офіцерських мундирів?

Поживемо-побачимо. 

 


 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook