Деталі трагедії під Іловайськом намагаються замовчати — нардеп

загруженноеТрагедію під Иловайском намагаються замовчати, засекретивши списки загиблих бійців АТО. Таку думку висловив народний депутат Володимир Яворівський.

«Хіба можна замовчувати прізвища людей, які загинули за Україну сьогодні?! Ми повинні говорити про них, в школах і т.п. Ось ця спроба засекретити, я дуже боюся, що сьогодні вже є спроба замовчати цю трагедію», — сказав Яворівський.

Крім того, на думку нардепа, децентралізація у всіх областях України на даний момент недоречна. «Ми ж не децентралізуємо Львівщину, Захід, Центр. Ми кинулися туди, де нам пече, ми хочемо децентралізацію починати саме з Донецька. Я не думаю, що це правильно і грамотно саме зараз», — додав Яворівський.

Голова ТСК з розслідування подій під Іловайськом Андрій Сенченко заявив, що Міноборони блокує роботу комісії, намагаючись засекретити списки загиблих бійців АТО.

Нагадаємо, в кінці серпня в Іловайську Донецької обл. сили АТО потрапили в оточення російських військ, що оточили місто подвійним кільцем. В ході боїв українські війська понесли великі втрати.

Так, за даними Гелетея, в бою під Іловайськом загинули 107 українських військових і понад 300 — російських.

Нещодавно в одному зі своїх інтерв’ю президент України Порошенко заявив, що підкріплення під Іловайськом запізнилася на три дні.

Пізніше в Міноборони повідомили, що під Іловайськом загинули 108 бійців ВСУ, даних по підрозділам Нацгвардії і МВС немає.

112

 

 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook