Деревина згоріла дощенту — на Тернопільщині гасили масштабну пожежу (Фото)

ф2На Тернопільщині дощенту згоріла будівля, у якій сушили деревину.

Як повідомляє Управління ДСНСУ у Тернопільській області, будівля зайнялася в ніч на 6 травня в Озерянах Борщівського району.

Кілька пожежних розрахунків гасили вогонь кілька годин, а потім ще довго проливали згарище, щоб повністю загасити осередки, які тліли.

Як видно на фото з місця події, що їх опублікували рятувальники, матеріальні збитки від пожежі великі. Люди не постраждали.

Ось що повідомили про цю пожежу надзвичайники:

«6 травня о 04:25 виникла пожежа дерев’яної сушки та прибудованих допоміжних будівель у селі Озеряни Борщівського району.

Вогнем знищено сушку для дерева площею 75 м. кв., 15 м. куб. дубових дощок, піднавіс площею 100 м.кв, та 10 складометрів дров, деревообробні верстати – 2 шт., пошкоджено допоміжну господарську будівлю площею 200 м.кв. та деревообробні станки – 2 шт.

Загорання ліквідовано черговими караулами 8 державної пожежно-рятувальної частини Управління та місцевої пожежної команди села Озеряни.

Для підвозу води залучалися 2 трактори місцевого сільськогосподарського підприємства. Під час гасіння врятовано 3 житлових та 4 господарських будівлі та 2 одиниці техніки».

ф1ф2ф3ф4ф5ф6ф7

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook