Депутати відмовилися перейменувати вулицю Московську у Києві (Фото)

радаУ Київміськраді не підтримали пропозицію про перейменування вулиці Московської та бульвару Дружби Народів.

За інформацією Гордон, 12 жовтня під час засідання Київської міської ради депутати від фракції ВО «Свобода» заблокували трибуну з вимогою перейменувати вулицю Московську у  Києві на вулицю загиблого бійця 17-го батальйону 57-ї окремої мотопіхотної бригади Збройних сил України Дмитра Годзенка.

Також свободівці вимагали перейменувати бульвар Дружби Народів на бульвар Миколи Міхновського.

Ці дві пропозиції, що йшли пакетом, підтримали лише 56 депутатів за мінімально необхідних 61.

«Свободівці» заблокували трибуну, після чого в засіданні було оголошено перерву.

Читайте також: Столичні вулиці отримали нові назви

Нагадаємо, Дмитро Годзенко з позивним «Годзілла» загинув 31 березня 2016 року, за день до того, як його батальйон мали вивести із зони антитерористичної операції на Донбасі. 21 березня 2017 року президент України підписав наказ про нагородження Годзенка орденом «За мужність» III ступеня.

Микола Міхновський був політичним і громадським діячем кінця XIX — початку XX століття, один з основоположників українського націоналізму.

рада2

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

коментарів: 1

 1. А чи є вулиця з ім’ям Д.Годзенко в його рідному місті Львові???
  (Тай інші прізвища мало відомі киянам. Але кожен з героїв мав своє рідне місто,селище,де він зростав,де його знают,де живуть його рідні. Чому ТАМ не назвати вулиці на їх честь???)
  І хто дав право «невідомим» змінювати назви вулиці у місті, в якому вони навіть куща не посадили,ні дерева???
  *****
  Начало возникновения улица Московская берет ТРИ СОТНИ лет назад.Оформилась как улица приблизительно с 1706 года.
  Именно тогда началась Северная война между Швецией и Россией, и в Киеве начали стремительно расширять Печерскую крепость.
  Дорога, ведущая к Днепровской переправе на Москву, стала называться Московской улицей.
  Долгое время Московская улица являлась главной улицей Киева.
  Так продолжалось до 30-х годов 19 века.
  Знаменитый завод Арсенал появился в то время, и являлся на тот момент крупнейшим артиллерийским заводом в Российской империи.С 1922 по 1941 годы улица носила название Арсенальная.
  … С 6.04.2016 по 27.05.2016 петицию о переименовании улицы Московская в улицу Дм. Годзенко подписали лишь 3948 человек из официально проживающих 2,928 миллионов человек.(Фактически в Киеве проживает и работает в настоящее время 3,144 миллионов).
  Так может Киевляне САМИ имеют право решать чьи имена будут носить улицы на которых они родились,выросли и теперь ростят внуков, а не позволять перекраивать город ТЕМ, кто как «перелетные птицы» — и своих городах и поселках ничего не создали, в «чужом монастыре» свои порядки норовят устанавливать, часто прикрываясь псевдо патриотизмом.

TOP 100

Facebook