Депутати Чернівецької облради звернулися до уряду з проханням виділити гроші на добудову перинатального центру

фото: cv.suspilne

фото: cv.suspilne

Йдеться про суму у розмірі 76 мільйонів гривень. Саме стільки просять уряд виділити депутати Чернівецької облради на добудову та обладнання для перинатального центру.

За відповідний проект рішення сьогодні проголосували на сесії обласної ради, інформує cv.suspilne.media.

18 мільйонів потрібно на завершення будівельних робіт, решту – на медичне обладнання. Раніше нам у коментарі директорка департаменту охорони здоров’я Оксана Андрієць сказала, що це обладнання потрібне для відділення неонатальної реанімації та для другого етапу виходження новонароджених. Також ця сума розрахована на рентгенівське обладнання.

Вчора голова обласної ради Іван Мунтян казав, що депутати проситимуть приблизно 40 мільйонів гривень на обладнання та 18 – на добудову. За його словами, після уточнення в департаменті охорони здоров’я виявилось, що на обладнання потрібно до 58 мільйонів гривень.

Нагадаємо, реконструкція перинатального центру триває з 2012-го року. Тоді її вартість складала 79 мільйонів гривень. У серпні 2013-го року почали будівельні роботи, закінчити реконструкцію планували до кінця року. У вересні через затримку коштів відкриття відтермінували. Після перерахунку вартість перинатального центру зросла до 161 мільйона гривень.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook