Депутат Тернопільської облради, підозрюваний у хабарництві, оголошений у міжнародний розшук. У поліції назвали термін екстрадиції

Ігор Вардинець. 2014 рік

Ігор Вардинець в облраді. 2014 рік

Ігор Вардинець, якого затримали за підозрою в отриманні хабара 17 квітня 2015 року, зараз перебуває на лікуванні у Німеччині і екстрадиція буде тоді, коли її дозволять німецькі медики.

Про це повідомили в ГУ Нацполіції у Тернопільській області.

Читайте також: На хабарі сьогодні взяли депутата Тернопільської облради

У відомстві заявили, що колишній депутат Тернопільської облради і головний лікар Тернопільської райлікарні, Верховний Отамана Українського козацтва Ігор Вардинець був оголошений у міжнародний розшук після того, як виїхав за кордон для лікування. Його знайшли в Німеччині та екстрадицію поки не дозволяють тамтешні медики.

Читайте також: Тернопілля: головному лікарю, якого взяли на хабарі у 200 тис грн, прокуратура повідомила про підозру

«Слідчими Головного управління Національної поліції підозрюваного було оголошено в міжнародний розшук. Згодом до них надійшла інформація, що він перебуває на території Німеччини. Місцеві поліцейські затримали чоловіка відповідно до норм міжнародного права, однак після внесення застави його відпустили на лікування. Правоохоронці неодноразово зверталися з відповідними запитами до компетентних органів з питанням про екстрадицію підозрюваного. У відповідь на ці клопотання німецькі колеги відмовляли у видачі громадянина України працівникам Тернопільської поліції, посилаючись на висновки медиків про можливе погіршення стану здоров’я Ігора Вардинця. Тож, заяви фігуранта про перешкоджання правоохоронців його повернення не відповідає дійсності», — йдеться в повідомленні поліції.

Читайте також: Тернопілля: юридична колізія може коштувати життя підозрюваному в отриманні 200 тис грн хабара (Відео)

«Після офіційного підтвердження одужання колишнього головного лікаря слідчі вкотре клопотатимуть про його повернення на Україну для обрання міри запобіжного заходу та завершення досудового розслідування», — додали поліцейські Тернопільщини.

Читайте також: Затриманого в квітні на хабарі депутата Тернопільської облради прокуратура з поля зору обіцяє не випустити

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook