Депутат на Тернопіллі голосував за виділення землі своїм родичам. Суд виніс рішення

земля -наділи з повітряЗа порушення закону про протидію корупції депутата оштрафували за рішенням суду.

Як повідомили в прокуратурі Тернопільської області, депутат місцевої ради особисто на сесії голосував за виділення 1,5 гектара землі близьким особам.

«Депутат одного із органів місцевого самоврядування Заліщицького району, будучи суб’єктом відповідальності за корупційні правопорушення, в порушення ч.1 ст.28 Закону України «Про запобігання корупції» не повідомив про виникнення у нього конфлікту інтересів під час розгляду на сесії ряду питань щодо передачі у власність близьким особам земельних ділянок загальною площею 1,5 га та особисто взяв участь у голосуванні.

Таким чином депутат вчинив адміністративне корупційне правопорушення, передбачене ч.1 та ч.2 ст.172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

За результатами розгляду протоколу про адміністративне правопорушення судом притягнуто порушника до адміністративної відповідальності та накладено на нього стягнення у виді штрафу в сумі 3400 гривень», — повідомили в прокуратурі Тернопільської області.

У відомстві додали, що упродовж 2016 року за порушення вимог антикорупційного законодавства до адміністративної відповідності притягнуто 7 осіб.

 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook