Гранатомет 80-го калібру: депутат Держдуми РФ, який потрапив під обстріл на Донбасі, наговорив неймовірних дурниць (Відео)

Вояка з Журавльова ніякий - він у зброї не тямить нічого. Лише вдає

Вояка з Журавльова ніякий — він у зброї не тямить нічого. Лише вдає

Депутат Держдуми Росії Олексій Журавльов 5 березня в окупованому «ДНР» Донецьку дав коментар, яким вчергове підкреслив, що окупантів українського Донбасу Росія підтримує на рівні свого найвищого законодавчого органу — Державної думи. При цьому російський парламентар наговорив абсолютних нісенітниць про обстріл «з гранатометів 80-го калібру», під який він начебто потрапив під Донецьком.

Відео коментаря депутата Держдуми поширили сепаратистські ЗМІ.

Депутат Держдуми Росії Олексій Журавльов заявив у коментарі, що був з «гуманітарною місією» на окупованих «ДНР» територіях «не перший, і не десятий, і не двадцятий раз уже в Донецьку — буваю часто».

Такими словами російський політик «засвітив» пряму і постійну допомогу РФ окупантам Донбасу, зокрема, російським найманцям банди «Пятнашка». Журавльову байдуже, що  за офіційною версією Президента Росії «іхтамнєт». Депутат Держдуми Росії, а в 2014 році — радник президента РФ Путіна, вихваляється допомогою бойовикам, які принесли війну в Україну.

Довідково: в лютому 2014 року в момент анексії Росією Криму Журавльов виступав на мітингах «руской вєсни» в Севастополі. У червні 2014 року він з нардепом Олегом Царьовим та «прем’єр — міністром» самопроголошеної «ДНР» Олександром Бородаєм давав брифінг у приміщенні захопленої Донецької ОДА, в ході якого розповідав, що в Москві відкрився офіс «Народного фронту» для гуманітарної допомоги «ДНР» і «ЛНР».

Далі — більше. Взявшись розповідати, як він з членами своєї партії «Родина» їздив на передову під Ясинуватою, і як їх там обстріляли, Журавльоа наговороив неймовірних дурниць, давши зрозуміти, що у військовій справі він нічого не тямить.

Читайте також: У Росії сформували «антифашистський резерв», який перекинуть у Севастополь — радник Путіна

Так, заявив, що обстріляли їх машини начебто бійці ЗСУ із гранатометів 80-го калібру. І байдуже, що гранатометів такого калібру на просторах Донбасу в природі не існує, бо такого калібру гранатометів не виробляли ні в СРСР, ні зараз не виробляють ані в Росії, ані в Україні. Найближчий за калібром — це станковий гранатомет СПГ-9 «Копьё» 73 мм, який військові на Донбасі на своєму сленгу називають «сапог». Та якби машини кортежу депутата Держдуми РФ справді обстріляли з протитанкового СПГ, то від цих машин уже нічого б не залишилось, крім обгорілої рами, а Журавльов коментарі давав би уже на іншому світі.

При цьому цей російський політик чомусь вирішив, що гранатомет стріляє снарядами і заявив, що добре, що це був не 152-ий калібр.

Читайте також: Царьов спокійно пересувається між Луганськом та Донецьком

Словом — депутат Держдуми Росії на окупованому Донбасі наговорив неймовірних дурниць та ще й «засвітив» постійну допомогу парламенту Росії окупантам Донбасу.

Їздив російський політик на передову до «іхтамнєтів», звісно, ж із журналістами. Ті виклали відео, зняте під час «обстрілу». На відео є що завгодно, та обстрілу… нема. Ось така чергова постановка пропагандистів Кремля, що не витримує  жодної критики.

Обережно — на відео своєрідна логіка і невігластво «руского міра» на рівні представника найвищого законодавчого органу Росії.


 


 

 

 

Мітки: , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook