Демобілізованим на Тернопіллі допомагають знайти роботу

демобЯкщо демобілізовані особи хочуть знайти роботу, вони можуть звернутися до будь-якого зручно розташованого до них центру зайнятості.

Державна служба зайнятості має єдину базу вакансій по всій Україні, повідомили у відділі організації сприяння працевлаштуванню обласного центру зайнятості.

Читайте також. «Держава відсторонилася від нагальних проблем військових», — тернополянин (Відео)

Демобілізованим у місцевих центрах зайнятості запропонують отримати соціальні послуги, пов’язані з працевлаштуванням: допомогу в пошуку роботи, консультації з працевлаштування, іншу корисну інформацію. Служба зайнятості також може організувати підвищення кваліфікації, професійне навчання; посприяти у відкритті власної справи; залучити до участі у громадських та інших роботах тимчасового характеру.

Щоб отримати статус безробітного та допомогу з безробіття, необхідно подати у центр зайнятості такі документи: паспорт громадянина України, облікову картку платника податків, трудову книжку, військовий квиток, диплом або інші документи про освіту (за наявності). Для визначення розміру допомоги з безробіття треба представити довідку про середньоденне грошове забезпечення військовослужбовця.

Софія Левицька  

 


 

 

 

Мітки: , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook