Делегація від України прибула до Стамбулу, щоб привітати з ювілеєм Вселенського патріарха Варфоломія, якому 29 лютого виповнилося 80 років

Фото з соцмереж

Фото з соцмереж

Делегація від України прибула до Стамбулу, щоб привітати з ювілеєм Вселенського патріарха Варфоломія, якому 29 лютого виповнилося 80 років.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова Комітету Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики Олександр Ткаченко.
Він разом з міністром культури, молоді та спорту Володимиром Бородянським та заступником міністра закордонних справ Василем Боднарем прибули привітати ювіляра. «Сьогодні 80 років Вселенському патріарху Варфоломею, який святкує день народження раз на 4 роки — 29 лютого. Як жартує сам патріарх — «мені сьогодні 20 років». Разом з Володимиром Бородянським передали Його Всесвятості вітання від Володимира Зеленського та Дмитра Разумкова, побажали міцного здоров’я та мужності на шляху до єднання православ’я в Україні та світі», — розповів Ткаченко.
«Патріарх в доброму гуморі та радий буде при першій нагоді завітати до Києва. Каже, що незабаром варто очікувати визнання ПЦУ іншими православними церквами. Останньою буде Москва, за його словами», — написав народний депутат. «Ваша Всесвятосте! Від імені українського народу та від себе особисто сердечно вітаю Вас з нагоди Вашого ювілею. З великою вдячністю хочу відзначити Ваш неоціненний внесок у глобальний захист миру, гідності, свободи та життя», — йдеться у привітанні Володимира Зеленського, яке передали патріарху.

 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook