«Дегенерал-тітушка»: Безлер нагадав Захарченку, чим той займався, коли РФ анексувала Крим (Відео)

ф3«Черговим перлом» назвав висловлювання так званого «глави ДНР» з приводу анексії Росією Криму колишній «комендант» окупованої Горлівки Ігор Безлер. Він нагадав, що Захарченко три роки тому був звичайним «тітушкою».

«Бєс» на сторінці у мережі піддав нищівній критиці слова Олександра Захаренка про те, як той «скакав на ліжку» від радості, коли дізнався результати так званого «референдуму», що його організувала Росія, аби відібрати в України Крим. Про це Захарченко заявив в анексованому Криму під час поїздки туди з нагоди третьої річниці анексії півострова.

Безлер піддав ці висловлювання Захарченка нищівній критиці, назвавши його «тупим чучелом» і нагадав, що в березні 2014 року, коли Росія анексувала український Крим, нинішній «глава ДНР» Олександр Захарченко був звичайним тітушкою — «курятник у тільнику», як висловився Безлер.

Читайте також: Невесні 2014 року нинішній «глава ДНР» Захарченко був проти «руского міра» (Відео)

 

ф1

 

 Читайте також: Грандіозний скандал в «ДНР» — Захарченко розповів неймовірні дурниці про своє «генеологічне дерево» (Фото)

Нинішній статус Захарченка сепаратист «Бєс» охарактеризував так: «дегенерал-тітушка».

На доказ своїх слів Безлер на сторінці в мережі виклав відео трирічної давнини.

Читайте також: «Сміявся майже до сліз», — Стрєлков розповів, звідки насправді у брехливого Захарченка «наган від Врангеля»

 


 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook