Дебати між кандидатами в Президенти України на НСК «Олімпійський» і в студії «Суспільного» — повна версія (Відео)

Під час дебатів кандидатів у Президенти України на НСК "Олімпійський" 19 квітня 2019 року. ото - скріншот з відео

Під час дебатів кандидатів у Президенти України на НСК «Олімпійський» 19 квітня 2019 року. Фото — скріншот з відео

Другий тур виборів у Президенти України ознаменувався дебатами між кандидатами, яких світ ще не бачив, бо в жодній країні світу така полеміка між претендентами на головний пост країни не відбувалась на стадіоні.

Дебати на НСК «Олімпійський» у Києві — це результат компромісу між кандидатами.

Претендент на пост глави держави Володимир Зеленський запропонував зробитим дебати на стадіоні і на жодний інший варіант не погоджувався, в тому числі на обов’язкові перед другим туром і передбачені законом дебати в студії «Суспільного».

Зважаючи на такі обставини та на те, Володимир Зеленський надавав виборцям України вкрай мало інформації про свої плани на посту Президента України в разі виграшу, Петро Порошенко погодився на незвичні дебати: «Стадіон, так стадіон».

Читайте також: Порошенко і Зеленський вестимуть дебати на відстані 105 метрів: штаби погодили розміщення сцен на «Олімпійському» (Схема)

У дебатах на «Олімпійському», що мало були схожі на класичні дебати між кандидатами на головну посаду країни, участь взяли обидва кандидати. У передбачених законом обов’язкових дебатах у студії «Суспільного» участь брав тільки Петро Порошенко — Володимир Зеленський у судію так і не приїхав.

Читайте також: Як мають відбуватись дебати кандидатів у Президенти України: у «Суспільному» назвали 10 головних пунктів (Інфографіка)

Оскільки дебати відбувались в останню п’ятницю, 19 квітня, перед другим туром голосування та зважаючи на малий проміжок часу від завершення дебатів і початком «днем тиші», а також на те, що незвичну форму і зміст дебатів та їх вплив на результати голосування 21 квітня фахівці обговорюватимуть ще довго, ІА «7 Днів-Україна» вирішила опублікувати повну телеверсію цих історичних теледебатів — першоджерела актуальні завжди.

Відео — 5 канал

,

98

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook