«Dakh Daughters» привезуть у Тернопіль драйв і легку відстороненість (Фото)

афішаКонцерт фрік-кабаре «Dakh Daughters» відбудеться у п’ятницю, 7 листопада, у драмтеатрі ім.Тараса Шевченка у Тернополі.

Початок шоу — о 19 год. Організаційні партнери: галерея «Бункермуз» і Мистецьке об’єднання «Коза».

Читайте також. “Зараз головне: мир, любов, спокій, благополуччя і духовність”, – Георгій Мельник (Відео)

За словами літописця гурту Лії Шевченко, «Dakh Daughters» виконуватимуть оновлену програму.

- До неї, окрім старих, загальновідомих композицій, увійдуть нові: на слова Сергія Жадана «Візьми», Редьярда Кіплінга «If», Ганса Мюллера «Гамлет-машина» та інші. Трохи змінюється і інтонація концерту, — каже Лія. — Замість наскрізного шаленого драйву з’являється легка відстороненість, споглядальність. Спроба подивитися на реалії нашого драматичного сьогодення в Україні очима блукальця на землі, вічного мігранта.

Нагадаємо, «Dakh Daughters» – новий проект засновника театру «Дах», продюсера і режисера Влада Троїцького. Критики охрестили «Dakh Daughters» головним культурним відкриттям останніх років, феноменом української культури. Дівчата характеризують свій стиль як «фрік-кабаре». Учасниці в коротких білих сукнях, з набіленими, немов у сумних паяців, обличчями, непроникно серйозно подають найбільш гротесковий матеріал.

До речі, у них є роботи на вірші Йосифа Бродського та Олександра Введенського, старовинна провансальська пісня «Я бачив вовка, лисицю, зайця» і номер із репертуару Віки Врадій, а в пісні «Рози/Донбас» звучать перші рядки із 35-го сонета Шекспіра.

Софія Левицька

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook