Чи зможе людина з інвалідністю потрапити до закладу без сторонньої допомоги — у Тернополі перевірили 20 вулиць

Скріншот сюжету

Скріншот сюжету

Сьогодні волонтери проєкту «Доступно UA» перевірили 20 вулиць Тернополя. Під час перевірки працювали 4 групи, в кожній з них по двоє осіб.  У центральній частині міста волонтери тестували державні установи, громадські заклади, пішохідні переходи та пандуси.

Повідомив «Новинам на Суспільному.Тернопіль» засновник проєкту Дмитро Щебетюк.  Так експерти, перевіряли чи зможе людина з інвалідністю потрапити до закладу без сторонньої допомоги, чи зручні пандуси, чи достатня ширина дверей, які перешкоди всередині та як можна з ними впоратися.

Завтра в Тернополі планують перевірити заклади громадського харчування, поштові та банківські відділення, державні установи. Інспекція буде тривати до 22 серпня. Доступно UA вже побували в Івано-Франківську. Далі волонтери поїдуть до Миколаєва, Херсона, Чернігова, Сум, Полтав, Черкас, Вінниці та Кам’янця-Подільського. Проєкт здійснюють за підтримки Фонду прав людини Посольства Королівства Нідерландів в Україні. Повідомила координаторка проекту Тетяна Шаповалова.

Відео  «Новини на Суспільному.Тернопіль» 

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook