Чи омине Україну коронавірус

Фото з вільних джерел

Фото з вільних джерел

Наразі на території України немає жодного підтвердженого випадку коронавірусу, однак за межами захворіло вже п’ятеро українців. Про те, скільки людей підозрюють в зараженні та які у нас умови для боротьби з Covid-2019.

У РНБО наголошують, що нашу країну китайський вірус не омине.

Через стрімке поширення Covid-2019 по світу, в Україні працює національний штаб, який двічі на день збирає інформацію по країні на виявлення коронавірусу.

В Івано-Франківську до клінічної інфекційної лікарні з високою температурою госпіталізували жінку, яка приїхала з Італії, де зафіксовано спалах коронавірусу.

За словами генерального директора некомерційного підприємства «Івано-Франківська обласна клінічна інфекційна лікарня»Романа Остяка, госпіталізовано 63-річну жительку селища Делятин.

«Вона півроку була в Італії. Перед її від’їздом там захворіли її онуки і донька. Їхній сімейний лікар підтвердив у них грип. Жінка повернулась з Італії додому з високою температурою в понеділок. Сімейний лікар, зважаючи на її повернення з Італії, автоматично скерував її до нас. У жінки – двобічна пневмонія. Згідно з нашим алгоритмом, ми одразу направили кур’єром до Києва її аналізи на наявність коронавірусу», – додав медик. За інформацією Остяка, наразі перебуває в ізольованому боксі інфекційної лікарні. Вона почуває себе нормально, температура знизилась, але кашель залишається.

27 лютого «Бориспіль» з Італії прибула жінка, у якої зафіксували підвищену температуру. Її відразу доставили до медичного закладу для проведення подальших досліджень.
 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook