ЧС-2018 з футболу: розклад трансляцій матчів в Україні (Таблиця)

ЧС-2018 кубок на фонінапису ФІФА абстрактноЧемпіонат світу з футболу стартує сьогодні в Росії.

Попри дискусії у суспільстві і політикумі ці світові змагання в Україні транслюватимуть. Телеканал «Інтер» опублікував розклад трансляції матчів.

Читайте також: Український телеканал покаже матчі Чемпіонату світу з футболу — ЗМІ

Права на трансляцію, придбані ще до Революції Гідності «Першим національним», перекупив у нього перед самим чемпіонатом приватний український  телеканал «Інтер» («UA:Перший» вирішив продати права на трансляцію, відмовившись від неї з міркувань суспільного іміджу: державний телеканал України не може показувати змагання, на яких будуть перші особи країни-агресора).

Читайте також: ВР уже не встигне заборонити трансляцію ЧС-2018 з Росії в Україні

Відтак право на трансляцію матчів ЧС ФІФА має група телеканалу «Інтер».

Читайте також: ЧС-2018 побачать не всі глядачі — «Інтер» закодував свій сигнал

Транслювати ігри в прямому ефірі буде сам «Інтер» (56 матчів) та телеканал НТН (8 матчів).

Читайте також: Комбат 128-ї бригади ЗСУ звернувся до футбольних уболівальників України (Відео)

«Інтер» опублікував розклад трансляції матчів, включно з відкриттям ЧС-2018. Дивитись чи не дивитись Чемпіонат світу з Росії — кожен з громадян України обирає сам.

Таблиця розкладу трансляції матчів — «Обозреватель»

Дата / День час
Київ матч Група Канал Місто час
CET
ЧС-2018. ГРУПОВИЙ ЕТАП
14/06 ЧТ 18:00 РФ — С.Аравія А ІНТЕР Москва 17:00
15/06 ПТ 15:00 Єгипет — Уругвай А ІНТЕР Єкатеринбург 14:00
15/06 ПТ 18:00 Марокко — Іран В ІНТЕР С.-Петербург 17:00
15/06 ПТ 21:00 Португалія — ​​Іспанія В ІНТЕР Сочі 20:00
16/06 СБ 13:00 Франція — Австралія З ІНТЕР Казань 12:00
16/06 СБ 16:00 Аргентина — Ісландія D ІНТЕР Москва 15:00
16/06 СБ 19:00 Перу — Данія З ІНТЕР Саранськ 18:00
16/06 СБ 22:00 Хорватія — Нігерія D ІНТЕР Калінінград 21:00
17/06 ВС 15:00 Коста-Ріка — Сербія Е ІНТЕР Самара 14:00
17/06 ВС 18:00 Німеччина — Мексика F ІНТЕР Москва 17:00
17/06 ВС 21:00 Бразилія — ​​Швейцарія Е ІНТЕР Ростов 20:00
18/06 ПН 15:00 Швеція — Корея F ІНТЕР Н.Новгород 14:00
18/06 ПН 18:00 Бельгія — Панама G ІНТЕР Сочі 17:00
18/06 ПН 21:00 Туніс — Англія G ІНТЕР Волгоград 20:00
19/06 ВТ 15:00 Колумбія — Японія Н ІНТЕР Саранськ 14:00
19/06 ВТ 18:00 Польща — Сенегал Н ІНТЕР Москва 17:00
19/06 ВТ 21:00 РФ — Єгипет А ІНТЕР С.-Петербург 20:00
20/06 СР 15:00 Португалія — ​​Марокко В ІНТЕР Москва 14:00
20/06 СР 18:00 Уругвай — С.Аравія А ІНТЕР Ростов 17:00
20/06 СР 21:00 Іран — Іспанія В ІНТЕР Казань 20:00
21/06 ЧТ 15:00 Данія — Австралія З ІНТЕР Самара 14:00
21/06 ЧТ 18:00 Франція — Перу З ІНТЕР Єкатеринбург 17:00
21/06 ЧТ 21:00 Аргентина — Хорватія D ІНТЕР Н.Новгород 20:00
22/06 ПТ 15:00 Бразилія — ​​Коста-Ріка E ІНТЕР С.-Петербург 14:00
22/06 ПТ 18:00 Нігерія — Ісландія D ІНТЕР Волгоград 17:00
22/06 ПТ 21:00 Сербія — Швейцарія E ІНТЕР Калінінград 20:00
23/06 СБ 15:00 Бельгія — Туніс G ІНТЕР Москва 14:00
23/06 СБ 18:00 Корея — Мексика F ІНТЕР Ростов 17:00
23/06 СБ 21:00 Німеччина — Швеція F ІНТЕР Сочі 20:00
24/06 ВС 15:00 Англія — ​​Панама G ІНТЕР Н.Новгород 14:00
24/06 ВС 18:00 Японія — Сенегал H ІНТЕР Єкатеринбург 17:00
24/06 ВС 21:00 Польща — Колумбія H ІНТЕР Казань 20:00
25/06 ПН 17:00 С.Аравія — Єгипет A НТН Волгоград 16:00
25/06 ПН 17:00 Уругвай — РФ A ІНТЕР Самара 16:00
25/06 ПН 21:00 Іспанія — Марокко B НТН Калінінград 20:00
25/06 ПН 21:00 Іран — Португалія B ІНТЕР Саранськ 20:00
26/06 ВТ 17:00 Данія — Франція C ІНТЕР Москва 16:00
26/06 ВТ 17:00 Австралія — ​​Перу C НТН Сочі 16:00
26/06 ВТ 21:00 Нігерія — Аргентина D НТН С.-Петербург 20:00
26/06 ВТ 21:00 Ісландія — Хорватія D ІНТЕР Ростов 20:00
27/06 СР 17:00 Корея — Німеччина F ІНТЕР Казань 16:00
27/06 СР 17:00 Мексика — Швеція F НТН Єкатеринбург 16:00
27/06 СР 21:00 Сербія — Бразилія E ІНТЕР Москва 20:00
27/06 СР 21:00 Швейцарія — Коста-Ріка E НТН Н.Новгород 20:00
28/06 ЧТ 17:00 Японія — Польща H НТН Волгоград 16:00
28/06 ЧТ 17:00 Сенегал — Колумбія H ІНТЕР Самара 16:00
28/06 ЧТ 21:00 Англія — ​​Бельгія G ІНТЕР Калінінград 20:00
28/06 ЧТ 21:00 Панама — Туніс G НТН Саранськ 20:00
ЧС-2018. ПЛЕЙ-ОФФ
30/06 СБ 17:00 C 1 — D 2 1/8 ІНТЕР Казань 16:00
30/06 СБ 21:00 A 1 — B 2 1/8 ІНТЕР Сочі 20:00
1/07 ВС 17:00 B 1 — A 2 1/8 ІНТЕР Москва 16:00
1/07 ВС 21:00 D 1 — C 2 1/8 ІНТЕР Н.Новгород 20:00
2/07 ПН 17:00 E 1 — F 2 1/8 ІНТЕР Самара 16:00
2/07 ПН 21:00 G 1 — H 2 1/8 ІНТЕР Ростов 20:00
3/07 ВТ 17:00 F 1 — E 2 1/8 ІНТЕР С.-Петербург 16:00
3/07 ВТ 21:00 H 1 — G 2 1/8 ІНТЕР Москва 20:00
6/07 ПТ 17:00 QF 1 — QF 2 1/4 ІНТЕР Н.Новгород 16:00
6/07 ПТ 21:00 QF 3 — QF 4 1/4 ІНТЕР Казань 20:00
7/07 СБ 17:00 QF 7 — QF 8 1/4 ІНТЕР Самара 16:00
7/07 СБ 21:00 QF 5 — QF 6 1/4 ІНТЕР Сочі 20:00
10/07 ВТ 21:00 SF 1 — SF 2 1/2 ІНТЕР С.-Петербург 20:00
11/07 СР 21:00 SF 3 — SF 4 1/2 ІНТЕР Москва 20:00
14/07 СБ 17:00 ТВА матч
за 3
місце
ІНТЕР С.-Петербург 16:00
15/07 ВС 18:00 ТВА ФІНАЛ ІНТЕР Москва 17:00
 


 

 

 

Мітки: , , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook