Чотирирічні дівчатка вважають себе близнючками, незважаючи на різний колір шкіри (Відео)

twins1Знаєте, чому Джіа Сарнікола та Зурі Коупленд вважають себе близнючками? Незважаючи на різний колір шкіри вони переконані, що «у них один день народження і одна душа».

Дві чотирирічні крихітки — по-справжньому друзі не розлий вода. Дівчата ходять в одну школу та однаково одягаються. Їх дворічній дружбі навіть присвячена ціла шкільна дошка.

Але малятка стали настільки близькими один для одного, що впевнені в своїх родинних зв’язках. І те, що вони народилися з різницею у два дні та, звичайно ж, від різних матерів, не заважає їм вважати себе сестрами.

За словами матері Джії, Ешлі Ріггс Сарнікола, недавно одна дитина намагалася довести її доньці, що вони з Зурі не можуть бути близнюками. Дівчинка категорично заперечує це твердження, незважаючи на всі аргументи.

twins2

«Ви нічого не розумієте, ми близнюки, тому що у нас один і той же день народження та одна душа», — вважає Джіа.

Сарнікола заявила, що пишається такою відповіддю своєї дочки. Вона переконана, що це позитивний результат життя у мультикультурному місті.

Мати запевняє, що їхня сім’я ніколи не розмовляла з дівчатками про їх зовнішні відмінності. За словами Сарніколи, малятка цього просто не помічають. Вона вважає, що вони стали настільки близькими через свою схожість.

«У них дуже сильні характери, вони обидві дуже чуйні, товариські, розумні і не бояться розповідати, чого їм хочеться. Вони відразу ж знайшли спільну мову», — поділилася мати Джії.

Джерело: USA.ONE

 


 

 

 

Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook