Чотирьох звільнив, одного призначив — Генпрокурор представив нового прокурора Тернопільської області (Фото, Відео)

ф2Новим прокурорм Тернопільської області Генпрокурор призначив В’ячеслава Перча.

Представляючи його 16 липня у Тернополі, Юрій Луценко пояснив, за що звільнив чотирьох прокурорів- фігурантів кримінального провадження щодо вимагання ними хабара.

Говорячи про зміни, яких він чекає на Тернопіллі, Генеральний прокурор розкритикував роботу прокурорів області, зауваживши, на його думку, очевидне: наразі «прокуратура не бачить нічого: не бачить лісопилок, не бачить незаконних кар’єрів, не бачить нелегальних ігрових автоматів».

«Є два варіанти відповіді на це питання: або прокурори «не в тємі» і такі прокурори мені не потрібні, бо вони не знають, що відбувається на їхній території, або вони «в долі», і такі прокурори мені тим більше не потрібні», — резюмував Юрій Луценко.

ф1

Характеризуючи нового очільника прокуратури області, Юрій Луценко сказав, що свідомо прийняв рішення призначати не молодого тернопільського прокурора, який покаже можливість кар’єрного росту, а «змушений був шукати «старого досвідченого коня», який буде везти цього воза». «Він працює 24 роки в органах прокуратури і я переконаний, що це та людина, яка зможе навчити молоду команду», — наголосив Генпрокурор. Він додав, що єдиною його вимогою є те, щоб із чотирьох заступників щонайменше троє були місцевими, які знають область.

ф4

Юрій Луценко також повідомив, що своїм наказом звільнив з органів прокуратури чотирьох прокурорів у Тернопільській області, серед яких заступник прокурора області, керівник однієї з місцевих прокуратур, його заступник та прокурор прокуратури, які за попередньою змовою групою осіб вимагали та одержали в лютому 2016 року неправомірну вигоду від підозрюваної особи за закриття кримінального провадження.

Довідково: Перч В’ячеслав Орестович є старшим радником юстиції. Народився в місті Чернівці 1 березня 1962 року. Закінчив вищу слідчу школу МВС СРСР. В органах прокуратури — з 1992 року. Працював на посадах від старшого слідчого прокуратури міста до начальника управління Генеральної прокуратури України.

За матеріалами ГПУ, яка оприлюднила відео представлення Луценком нового прокурора Тернопільської області.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook