Чорнобильський ліс продовжує горіти, але вже на меншій площі

ф1Рятувальникам вдалось не просто локалізувати пожежу, а зменшити її площу втричі.

Такі дані станом на 11 годину повідомили в ДСНУ.

«Для проведення повітряної розвідки та гасіння пожежі відДСНС залучено вертоліт МІ-8 з водозливним пристроєм та 2 літаки АН-32П, якими з початку робіт здійснено 23 вильоти (скинуто 100 м3 води).

Станом на 11 год. 30 червня гасіння пожежі триває.

Протягом ночі площу пожежі зменшено з 25 до 8 га. У 337 лісовому кварталі пожежу локалізовано, у 336 кварталі – спостерігаються окремі осередки. Загроза поширення вогню на інші лісові квартали відсутня», — проінформували в ДСНСУ.

Там кажуть, що до гасіння вогню і сьогодні залучили пожежну авіацію: «З 6 ранку залучено 2 пожежних літаки та 1 вертоліт з водозливним пристроєм».

Нагадаємо, вогонь спалахнув 29 червня близько опівдня у зоні відчуження та безумовного (обов’язкового) відселення на території Луб’янського лісництва під час проведення технологічної вирубки лісу для прокладання залізничної дороги — загорілись порубкові рештки деревини та лісової підстилки. Вогонь розійшовся на 25 га.

Підвищення радіаційного фону через пожежу лісів біля Чорнобильської АЕС киянам та іншим мешканцям України боятись не слід, каже влада, — все в нормі.

«Загальний радіаційний фон по зоні відчуження складає 0,03-0,04 мкР/год (допустимий 0,08 мкР/год)»,- повідомили рятувальники.

Рятувальники продовжують ліквідовувати почежу.

 

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook