Чому ожиріння найбільш небезпечне для підлітків?

Фото з вільних джерел

Фото з вільних джерел

Науковці провели дослідження, згідно з якими виявилось, що діти, які мають нездорові харчові звички, в підлітковому віці мають чимало проблем.

Вчені зазначають, що нездорові звички в дитинстві пов’язані з анорексією і переїданням у підлітків. Швидше за все,  — наголошують науковці, до 2022 року кількість підлітків з ожирінням перевищить число їхніх однолітків з помірно або значно зниженою вагою тіла.

У сукупності чисельність людей у віці 5-19 років, які страждають на ожиріння, зросла більш ніж у 10 разів за останні 40 років.

Неправильна харчова поведінка в дитинстві – формує особистість схильну до різних психологічних та харчових розладів.

Зокрема, якщо дитина метушиться під час їжі – в майбутньому вона може бути схильною до нервової анорексії, а переїдання загрожує булімією чи ожирінням. Також результати виявили, що молодь, яка переживала в дитинстві, на 6% частіше хворіла на харчові розлади в пізньому підлітковому віці.

Отримані дані можуть допомогти вивченню харчових розладів та їх запобіганню. Вчені відзначають, що розлади харчової поведінки відносяться до складних та таких, що важко піддаються лікуванню. Адже, вони формуються під впливом біологічних, екологічних, психологічних та поведінкових факторів.

 

 

 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook