Чому не спрацювала сигналізація і так швидко згорів будинок з дітьми в таборі Одеси — з’явились нові подробиці (Відео)

ф1Дерев’яні спальні корпуси при будівництві були оброблені протипожежною сумішшю, але це треба було робити регулярно і далі. Натомість від цього, як і від утримання в належному стані пожежної сигналізації керівник одеського табору «Вікторія» відмовив підряднику. Вітак у вогні ввечері 15 вересня загинули троє дітей.

Директор підрядної організації, яка монтувала сигналізацію, каже, що сила її сирени була такою, що в разі спрацювання в ніч пожежі розбудила б не тільки дітей, а мешканців будинків по сусідству.

Читайте також: «Робили те, що в паніці здавалось важливим», — діти, потерпілі в одеській пожежі, розповіли подробиці (Відео)

Натомість від щомісячної оплати в 1,5 тисячі гривень на обслуговування сигналізації та нової обробки протипожежною сумішшю спальних корпусів, директор табору «Вікторія», як заявив підряднику, грошей не мав — цим мало займатись управління освіти. Його керівник наразі звільнилась.

Читайте також: Загибель дітей у вогні: суд арештував двох підозрюваних (Відео)

Якщо документально буде підтверджена саме така ситуація, то, каже Генпрокурор України, підозру оголошуватимуть і цьому звільненому керівнику управління освіти міськради Одеси.

Читайте також: Кабмін дозволив позапланові перевірки пожежної та техногенної безпеки (Відео)

Всі подробиці — у сюжеті ТСН.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook