Чому Кремлю так «підгорає»

йЧасом жаль, що українці не бачать російських ток-шоу на всіх провідних їхніх телеканалах. Кожен день з піною на губах, злобою, яка переходить у ненависть, там обговорюють все, що відбувається в Україні. Тоді б ми зрозуміли, наскільки нам, українцям, тепер потрібно бути в єдності й відстоювати ті позиції, які ми вже завоювали, зберегти те, що тепер маємо, не кидатися в крайнощі у виборі керівників.

Їх зачіпають наші хоч і маленькі, але успіхи. До Президента Порошенка є багато питань. Але… Їх, тих, що «за поребриком», злить кожен крок Президента, його рішення, що зміцнюють армію і державу. То, може він правильно діє? Все, що робить Президент, подають, як щось корисливе для нього самого, мовляв, шукає вигоди… Думається, що такою ціною йому вигоди не треба, бо він — людина самодостатня і міг би спокійно жити, не накликаючи на себе злобу багатомільйонної імперії-сусідки.

Чому там такий гвалт? Тому, що їм наш Президент добряче насолив і домовленостями про санкції, і Томосом, і своєю непоступливістю у відстоюванні інтересів держави. Не хоче він домовлятися на умовах Кремля і в збиток Україні, а це злить Путіна, який сказав, що буде вести перемовини з ким завгодно, тільки не з Порошенком. Чому? Тому, що знає: найімовірніші кандидати в президенти, на яких звертає увагу наразі український електорат, неодмінно поступляться. Хтось тому, що багато років отримував фінансування з Москви й тепер його потрібно відпрацьовувати, хтось має давні гріхи перед Росією й у будь-який час там можуть відновити проти такого українського президента-перемовника слідство, а хтось просто тому, що його, як маріонетку, смикає за нитки ображений олігарх, який має давні претензії до Порошенка за те, що примусив сплатити в бюджет країни заборговані цим олігархом мільйони, відібрав із приватної власності «ПриватБанк» і передав його державі.

Кремлю «підгорає» від того, що робить Президент Порошенко для зміцнення України. «Підгорає» і низці наших «грошових мішків», яким усе одно, чи буде держава українською, російською, польською, єврейською, лише б не втратити прибуток. Тому вони в спілці робитимуть усе можливе, щоб «тільки не Порошенко», щоб в українському суспільстві був розбрат і невизначеність, щоб кандидатів у президенти було зо два десятки й всі вони лили бруд на Порошенка.

Результат — хтось із тих, договороспроможних, може перемогти. Недарма ж задіяли мільйони на їхню рекламу, на «експертів», що шукають рошенівські заводи в Росії, які там давно не працюють, Порошенкові надприбутки в Україні, яких немає, на брехню з білбордів про те, що газ новообраний президент дасть нам удвічі дешевше, на що ведуться наївні українці… Президент не встановлює і не впливає на ціну газу!

Нам усім потрібно добре подумати, хто виграє, якщо ми, як ті лебідь, рак і щука, тягнутимемо український віз у різні боки.

Тіна Влад.

 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook