Чому «георгії» та зброя опинилися в Чернігові? В місті — шість обшуків

8Шість обшуків у Чернігові за місцем проживання осіб, причетних до організації антидержавних акцій в Україні, спрямованих на шкоду міжнародному іміджу України та дестабілізацію суспільно-політичної ситуації в нашій державі провели працівники прокуратури Автономної Республіки Крим та Служби безпеки України.

Як повідомили в прокуратурі Кримської автономії, обшуки були організовані в межах кримінального провадження за фактами скоєння злочинів, передбачених ч. 3 ст. 110, ч.1 ст. 111 та ч. 1 ст. 255 Кримінального кодексу України.

«Урожай» зібрано. Вилучено гранати, тротилові шашки з електричними запалами, а також карти регіонів України з відмітками місць, «георгіївські» стрічки та російські прапори, що свідчить про підготовку до протиправних антиукраїнських дій.

Обшуки в Чернігові, схоже, продовження подій 12 березня, коли відбулися 28 обшуків у Дніпропетровській, Львівській, Херсонській, Миколаївській, Херсонській областях та Києві. Тоді, нагадаємо, було вилучено агітаційні матеріали з підтримки анексії Криму, гроші, документи з інформацією з обмеженим доступом, 2 гранати та більше шести сотень різнокаліберних набоїв

.

 


 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook