Чому гандболістки «Педуніверситет-Енерго» порушили спортивний принцип?

indexСеред лауреатів конкурсу «Герої спортивного року Тернопільщини — гандбольний колектив «Педуніверситет-Енерго», який торік став чемпіоном України серед жіночих команд Вищої ліги.
Попри таке  вагоме досягнення, підопічні Василя Грабовенка та Ігоря Довбні до Суперліги вітчизняного жіночого гандболу не перейшли, а продовжили виступи в другому за рангом дивізіоні. Причини цього — відсутність арени, яка б дозволяла проводити домашні матчі такого рівня, а також брак коштів, необхідних для  належного  утримання команди майстрів.

Наявного фінансування вистачає хіба що на участь у змаганнях Вищої ліги. Отож тренерам довелося шукати засоби мотивації дівчат на подолання уже подоланої висоти. Троє провідних  гандболісток перейшли до  більш фінансово спроможних клубів, а «Педуніверситет-Енерго» фактично став студентським колективом, перед яким поставлене завдання знову вибороти чемпіонський титул. Із цим дівчата поки що справляються.

У першому колі турніру п’яти колективів єдиної поразки зазнали в одному з двох виїзних поєдинків із землячками з «Економ-Університету».

Ігор Дуда

 


 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook