Чого вимагають підприємці, які вийшли сьогодні на вулиці Києва з протестами? (Відео)

фото: 5 канал

фото: 5 канал

«Досить вбивати малий бізнес» — з таким гаслом сьогодні пікетували Адміністрацію Президента підприємці у Києві.

Пікетувальники переконані:  якщо законопроєкти президент таки підпише, їм доведеться закривати свій бізнес або виїжджати закордон.

Тому вони вимагають ветувати закони Верховної Ради, що регулюють спрощене оподаткування, які ухвалили минулої п’ятниці.

Йдеться про зміни до закону про реєстратори розрахункових операцій та до податкового кодексу. Вони, зокрема, зобов’язують представників бізнесу повністю перейти на електронні чеки з 2021 року, інформує 5 канал.

Підприємці виступають проти цих законів. Кажуть: є ризики, що через поганий інтернет-зв’язок не дотримуватимуться нових правил, а це може призвести до великих штрафів та закриття бізнесу. Протестувальники вимагають від президента повернути законопроєкти до Верховної Ради на доопрацювання.

Одна з вимог – зробити особливі умови для підприємств, які користуються спрощеною системою податків. Її обіг має бути 2 мільйони євро з податком 5%. За словами підприємців, якщо законопроєкти президент таки підпише, їм доведеться закривати свій бізнес або виїжджати закордон.

«Я представляю бізнес, самий маленький, мікробізнес, який працює на ринку. Ми витримуємо морози -25, а касовий апарт це не витримує. Вай-фай, інтернет – не існує на ринку. Сьогоднішні ці штрафи, які вони придумали, це для нас закриття бізнесу», – пояснила підприємець Наталя Некрасич.

«Ми вважаємо, що на сьогодні ту спрощену систему для 1, 2, 3, 4 груп не можна чіпати. Це уставлена практика. Підприємці працюють, створюють робочі місці. Якщо держава опікується фіскалізацією і хоче запровадити масовий контроль податкових зборів та надходжень, ми пропонуємо створити 5-ту групу підприємців», – наголосив голова ГО «Союз захисту підприємців» Сергій Доротич.

Подробиці — у сюжеті 5 каналу:

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

коментарів: 4

  1. В Європі чомусь ні касові апарати не замерзають, і вай-фаю всюди нема, а податки всі платять. Уявляєте, щоб там було якби не оплатив податки? Ми якісь не такі.

  2. Зеленський не є «слугою народу» , він лакей українського олігархату та слуга фашиста Путіна ! ВСІ високопосадовці його » зе-команди» на чолі з новим очільником СБУ пішли на поклін українському олігархату на дні народження олігарха Суркіса ! Як вони будуть боротися з корупцією, коли побігли за першим помахом руки олігархів !? І Зеленський і вся його «команда» — звичайні брехуни, такі ж як і БПП , і робити будуть ОДНЕ : продовжувати ГЕНОЦИД УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ , який вже 28 років творять ВСІ президенти , ВСІ кабміни і ВСІ антинародні депутати ! Ось іще цей «головнокомандуючий» відведе війська з добре обладнаної для оборони лінії фронту у голий степ , а там путінці їх розстріляють як під Іловайськом ! А Путін заплатить, як заплатив Гелетею, адже той після іловійського котла ВІДРАЗУ Ж купив «хатинку у Лондоні» !!!

  3. Все правильно. Зачем «большому» бизнесу эти конкуренты . Только цену сбивают и не дают в полной мере диктовать свои. Вы что, так и не поняли подоплеку этого «закона»?

  4. Але диференціація податків потрібна. Знаю людей, які мають декілька великих магазинів і які платять єдиний податок, як той що має одну точку на базарі. Що може бути справедливіше касового апарату?

TOP 100

Facebook