Четверо одеських прикордонників загинули під час прориву з оточення на Луганщині — ДПСУ

1Четверо одеських прикордонників загинули при прориві з облоги терористів та російської артилерії на Донбасі, в якій українські військові перебували 22 дня. Про це у прес-службі Південного регіонального управління Держприкордонслужби України.

У выдомстві зазначили, що це попередні дані, та іншої інформації щодо загиблих немає. Також в прес-службі не змогли повідомити, коли відбудеться прощання із загиблими.

Напередодні заступник військового комісара Одеської області Владислав Мусейко повідомив, що станом на 7 серпня в зоні АТО загинули 9 військовослужбовців з Одеської області

«У нашій області ми поховали вже 9 ​​військовослужбовців – представників Збройних Сил, Національної гвардії, Державної прикордонної служби», — сказав він.

Нагадаємо, на Луганщині оточені на кордоні з Росією частини Збройних Сил України вирвалися з облоги російської армії та возз’єдналися з основними силами ЗСУ.

Точне число загиблих поки невідомо, однак журналіст Юрій Бутусов пише про п’ять загиблих прикордонників та трьох солдатів армії, є поранені.

Джерело: Інтерфакс

 


 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook