Через «замінування» перенесли сесію міськради Тернополя. Надал назвав це спланованою провокацією

Тернопільська міськрада-будівля 7 днів84 га землі для бійців АТО через зрив сесії не виділені.

Сьогодні мала відбутись чергова сесія Тернопільської міськради, та вранці невідомий зателефонував і повідомив, що будівля міськради начебто замінована. Анонімний дзвінок взялись перевіряти вибухотехніки, евакуювавши всіх зі споруди.

Тим часом сесія була зірвана.

Міський голова Тернополя Сергій Надал, пише сайт  міськради, таке «замінування» назвав спланованою провокацією.

Читайте також: Хто хотів підпалити Тернопільську міську раду?

Перед початком чергової сесії Тернопільської міської ради надійшло повідомлення від чергового ГУНП у Тернопільській області про можливий підпал та замінування приміщення мерії Тернополя та Нацбанку.

Попри це під стіни міської ради прийшли тернополяни, які запропонували провести сесію Тернопільської міської ради на вулиці. Очільник Тернополя провів реєстрацію депутатів, проте, у зв’язку з відсутністю кворуму, було прийнято рішення перенести сесію на невизначений період.

«Як міський голова я зобов’язаний забезпечити максимально ефективну роботу міської ради та ефективне управління господарством міста. Але, одночасно, я несу відповідальність за життя та здоров’я тернополян та гостей нашого міста, — каже Сергій Надал. — Показово, що «замінували» міську раду у той час, коли вона мала розглядати дуже важливі питання для діяльності міста».

Зі слів очільника Тернополя, одним із головних питань, яке виносилося на чергову сесію Тернопільської міської ради, було закріплення 84 гектарів землі у напрямку Львівської траси для розподілу її між учасниками АТО. Адже наразі у черзі на отримання земельних ділянок перебувають понад 1400 тернополян-учасників АТО. Важливим рішення було внесення змін у програму фізичної культури та спорту, а також розгляд сотень інших господарських питань, які стосуються буденних проблем простих тернополян.

«На жаль, сьогодні ці рішення заблоковані, — додає міський голова. — Не хотілося б повертатися до минулих часів, коли «замінування», адмінресурс та правоохоронці використовувалися для протидії свободі висловлення думки. Вважаю, що так зване «замінування» є спланованою провокацією, яка направлена на черговий зрив роботи міської ради Тернополя».

Читайте також: «Не загострювати ситуацію»: Надал пояснив, чому скасував сьогоднішнє засідання сесії міськради (Відео)

Нагадаємо, це вже не перший за останній час зрив сесії міськради — 24 квітня дійшло до рукоприкладства, за підсумками якого поліція почала кримінальне провадження.

Читайте також: Протистояння під міськрадою Тернополя переросло в кримінальне провадження (Відео)

 


 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook