Через вандалізм щодо пам’ятника жертвам Голокосту у Тернополі встановили ще одну камеру відеоспостереження

ф1Нова відеокамера спостерігає за перехрестям двох вулиць у мікрорайоні «Дружба».

Як повідомляє сайт Тернопільської міськради, встановити тут камеру відеоспостереження планували, та акт вандалізму пам’ятника жертвам Голокосту у Тернополі прискорив процес.

«Задля безпеки у Тернополі нещодавно встановили ще одну веб-камеру на перехресті Винниченка — Будного (поворот в село Петриків). Встановлення камери пришвидшив прикрий інцидент вандалізму пам’ятника жертвам Голокосту. Цьогоріч підприємство планує встановити камери з автоматичним розпізнаванням номерних знаків транспортних засобів на усіх в’їздах та виїздах з міста, а також на великих транспортних розв’язках міста. Комунальне підприємство тісно співпрацює та координує свої дії у напрямку відеоспостереження з тернопільською поліцією, Службою безпеки України, управлінням житлово-комунального господарства та муніципальної поліції», — йдеться в повідомленні.

Читайте також: Міський голова Тернополя заявив про те, що в Тернополі давно діють російські спецслужби і люди, завербовані ворогом

Нагадаємо, на початку лютого цього року на монумент жертвам Голокосту у Тернополі невідомі нанесли нацистські символи. Це був уже другий такий інцидент — перший трапився минулого року. Справу розслідує СБУ.

Побачити зображення з веб-камери в режимі реального часу можна за посиланням ТУТ.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook