Через суди усіх інстанцій дитячий табір на Тернопіллі залишили у комунальній власності

ф1Оздоровчий табір «Гайдарівець» у Кутянці Шумського району приватною власністю не стане. Принаймні, наразі після рішень Вищого господарського суду України і повторного розгляду справи в суді першої інстанції табір передали у власність територіальної громади.

Про це повідомляє прокуратура Тернопільської області, додаючи, що судові розгляди травали два роки.

Так, у 2014 році приватне підприємство почало процедуру незаконного оформлення правовстановлюючих документів на майновий комплекс дитячого оздоровчого закладу «Гайдарівець», розташований у с. Кутянка Шумського району.

Захищаючи права дітей на оздоровлення та відпочинок, прокуратура Шумського району Тернопільської області у 2014 році подала до суду позов з вимогою визнати право власності на дитячу оздоровницю за територіальними громадами, але суд першої та апеляційної інстанцій відмовив у задоволені позовних вимог.

Послідовно відстоюючи інтереси дітей, прокуратура Тернопільської області звернулася з касаційною скаргою до суду вищої інстанції. Вищий господарський суд України скасував рішення судів першої та апеляційної інстанцій, а справу направив на новий судовий розгляд.

Господарський суд Тернопільської області, погодившись із доводами прокуратури, прийняв рішення передати дитячу оздоровницю у комунальну власність.

Довідково: Балансова вартість майнового комплексу дитячого оздоровчого закладу «Гайдарівець» становить понад 140 тис. грн.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook