Через сфабриковану корупційну справу хочуть звільнити голову Кривоозерської РДА (документ)

9415f9bcd76598f9c08127db1641b596_LГолова Кривоозерської районної державної адміністрації, Миколаївської області Олексій Мірошниченко повідомив про тиск на нього з боку правоохоронців з вимогою звільнення з посади.

Олексій Мірошниченко був незаконно і безпідставно затриманий 6 лютого 2018 року на робочому місці після несанкційованого обшуку у кабінеті слідчими нацполіції. При цьому Мірошниченку не було надано жодних документів, які б надавали право на проведення слідчих дій, — повідомляє сайт УНП.

Під час обшуку не було виявлено жодного предмету чи грошових коштів, які б мали відношення до інформації поширеної представниками поліції, про нібито вимагання і отримання Мірошниченком неправомірної вигоди у вигляді шкіряного офісного крісла.

Сам Олексій Мірошниченко, після звільнення через 72 години, повідомив, що протягом трьох днів перебування під вартою, представники правоохоронних органів пропонували йому написати заяву на звільнення з посади в обмін на мінімальну заставу. Після того, як він відмовився це зробити, сума застави, яку вимагають в суді прокурори зросла втричі до 100 тисяч гривень.

Без назви

Незаконні дії слідчих розцінені стороною захисту як кримінальне правопорушення,  Мірошниченко звернувся до керівника Нацполіції Миколаївської області з заявою про скоєння слідчими кримінального правопорушення в порядку ст. 55, 56 КПК України.

Голову Кривоозерської РДА підтримали члени Ветеранського об’єднання Української Гельсінської Спілки. Відповідне звернення оприлюднив голова організації, учасник дисидентського руху, політичний в’язень радянських таборів Олесь Шевченко.

“Корупційна мережа вже не захищається – вона перейшла у наступ, вона усуває тих, хто їй заважає. Наш з вами обов’язок – захистити чесних людей від внутрішнього агресора”, — зазначив Олесь Шевченко на своїй сторінці у мережі Facebook коментуючи звернення до Президента України, в якому висловлює стурбованість ситуацією, яка склалася навколо спроб дискредитації голови Кривоозерської районної державної адміністрації у Миколаївській області з використанням сфабрикованої “корупційної” справи з метою усунення Мірошниченка від виконання обов’язків. Дисидент просить президента, як гаранта Конституції сприяти незалежному розслідуванню справи.

27950930_1163317017136141_1084620099_o

 


 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook