Через мороз припинили навчання у школах шести областей України

0221Морози у понад 20 градусів, сильний вітер і хуртовини з заметілями перешкоджають навчальному процесу у школах сходу Україні. Дбаючи про здоров’я і безпеку школярів, органи місцевого самоврядування масово приймають рішення про призупинення навчання через погоду.

У Харківській області через сильні морози  вже припинили навчання у 8 із 27 районів області (Близнюківському, Валківському, Зачепилівському, Ізюмському, Куп’янському, Сахновщинському, Чугуївському, Шевченківському). Також із 30 січня заняття призупинять у школах ще 6 районів (Богодухівському, Дворічанському, Зміївському, Кегичівському, Коломацькому, Краснокутському). За повідомленням Харківської ОДА, відновити навчання в усіх районах планують 3 лютого.

У Донецьку навчальний процес у загальноосвітніх школах призупинено на три дні — 30, 31 січня і 1 лютого. У Донецькій області з 29 січня тимчасово закриті 26 шкіл у Амвросіївському, 46 — у Волноваському, 19 — в Тельманівському і 13 — у Першотравневому районах. Частково призупинено освітній процес в Мар’їнському і Страробешевском районах. Тут тимчасово закриті 27 шкіл. Із 28 січня внаслідок різкого зниження температури повітря призупинено навчальний процес для учнів 1-4 класів шкіл міста Дебальцеве.

У Запоріжжі у всіх 119 школах навчальний процес призупиняється на 30-31 січня. Дитсадки працюватимуть. У Запорізькій області повністю не відвідують заняття учні Бердянська, Мелітопольського, Кам’янсько-Дніпровського, Приморського, Приазовського, Токмацького та Якимівського і Вільнянського районів.

У Дніпропетровську на 30-31 січня призупинять навчально-виховний процес для учнів 1-4-х класів. Відповідно до розпорядження міського голови, школярі 5-11-х класів не підуть до школи у разі зниження температури повітря до мінус 24 градусів.

Нагадаємо, що 27 січня у Сумській області у зв’язку зі значним похолоданням владою Конотопського, Лебединського, Середино-Будського районів та міст Конотоп, Шостка і Лебедин було прийнято рішення про тимчасове призупинення навчального процесу для учнів 1-4 класів.

На 28 січня у Луганській області у зв’язку із  зниженням температури повітря призупинено навчально-виховний процес у 258-ми школах: 121 школа призупинила навчання повністю, 137 – лише для учнів 1-4 класів.

Підготовано за інформацією, розміщеною на сайтах облдержадміністрацій.

 


 

 

 

Мітки: , , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook