Чемпіонат з бобслею в Сочі забрали — Кремль заговорив про компенсацію збитків

264468

Рішення Міжнародної федерації бобслею і скелетону (IBSF) перенести чемпіонат світу 2017 р. з Росії політизується і позбавлено достатніх обґрунтувань. Про це заявив прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков, повідомляє 112 канал.

«Ми дуже шкодуємо з цього приводу. Ми впевнені, що це надзвичайно політизоване рішення. Воно виходить із заяв, які не мають достатнього обґрунтування», — сказав він.

«Якщо проти нас прийматимуть такі рішення, ми це не приймемо і будемо не згодні з тим, щоб змішувати спорт і політику», — додав Пєсков.

Читайте також: Уже назвали дату старту будівництва — Путін і Ердоган домовились про «Турецький потік»

Водночас член комітету з фізичної культури, спорту, туризму і молодіжної політики Держдуми РФ Дмитро Свіщев заявив, що Росія повинна отримати компенсацію за перенесення ЧС з бобслею і скелетону із Сочі.

«Сперечатися марно, тому що права на проведення турнірів видає ця міжнародна федерація, — сказав Свіщев. — Зараз треба вимагати компенсації збитків. Оргкомітет витратив гроші, час і зусилля, все це повинно бути оплачено. Але сам факт — це дуже сумно, це може бути поганим знаком і прецедентом для інших федерацій, які можуть наслідувати цей приклад», — сказав він.

 

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook