Чемпіонат світу-2022 пройде на Новий рік?

Фото: чи не перемудрив я з тим Катаром?

Фото: чи не перемудрив я з тим Катаром?

Ідея-фікс президента ФІФА Йозефа Блаттера розширювати географію футболу і  проводити Кубок світу влітку 2022 року в  Катарі викликала незадоволення світової футбольної спільноти.

В червні-липні температура повітря там перевищує 40 градусів за Цельсієм, а іноді наближається і до 50-градусної позначки. Зрозуміло, що за таких умов, навіть за наявності обіцяних кондиціонерів, матчі загрожують стати справжнім пеклом для футболістів.

Європейські федерації навіть погрожували бойкотувати катарський мундіаль, і це змусило Йозефа Блаттера переглянути строки проведення чемпіонату в бік їхнього зміщення у зимовий період. У цей час кліматичні умови в Катарі більш-менш схожі на європейські.

Нині Блаттер схиляється до думки, що якщо ЧС-2022 і відбудеться зимою, то пройде він в сезоні 2022/2023. Однак це, в свою чергу, призведе до необхідності зміни календарів багатьох національних чемпіонатів.

Нещодавно  президент ФІФА заявив, що рішення щодо часу проведення ЧС-2022 р. в Катарі буде прийняте не раніше 2015 року.

Ігор Дуда

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook