«Часу залишається обмаль», — Мирослав Гай пояснив, чому Україні слід активно готуватись до війни з Росією

Мирослав Гай. Фото - Фейсбук

Мирослав Гай. Фото — Фейсбук

Кремлівська Росія активно готується до великої війни, нарощуючи військовий потенціал, тому Україні слід брати приклад з Заходу і також готуватись відбивати повномасштабне військове вторгнення армії РФ.

Про це написав у Фейсбук ветеран АТО Мирослав Гай, який перебуває в оперативному резерві 1-ї черги як заступник командира роти 95-ї ОДШБр ЗСУ.

«Часу залишається обмаль. Десь до кінця 2020-го року РФ вийде на нові оперативні спроможності», — застеріг військовий волонтер.

Гай констатував, що нарощування Росією військового потенціалу помітили у світі, тому США та Польща підписали нову Декларацію про оборонну співпрацю, яка передбачає серед іншого, розгортання бази підтримки навчань американських військ на території Польщі, а також створення можливостей для діяльності сил спецоперацій США (у тому числі на морі та в повітрі). Окрім того, буде закладено інфраструктуру для підтримки у Польщі бронетанкової та авіаційної бригади, а також батальйону логістичного забезпечення армії США.

«Всі поспішають. І не приховують, що це дії проти придушення агресії РФ», — зазначив Мирослав Гай.

Читайте також: «Наступний крок — піднесення дарів Путіну», — Мирослав Гай про нові Мінські ініціативи

Він підкреслив, що західні партнери не залишать Україну один на один із загрозою повномасштабного військового вторгнення Росії, але воювати замість України вони не будуть, тому Україні, не втрачаючи часу, також слід готуватись.

«Україні теж не варто розраховувати на те, що хтось буде воювати за нас. Нам дадуть ще більше зброї, дані розвідки, інструкторів, але воювати — самі. Тож маємо посилити роботу з реформування армії, резерву, підготовки населення до майбутніх можливих викликів», — резюмував офіцер запасу ЗСУ Мирослав Гай.

Читайте також: «Україні не варто розраховувати, що хтось воюватиме замість нас», — Гай сказав, коли РФ буде готова до великої війни (Блог)

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook