Час «Х» настав: Президент підписав указ про початок ООС на Донбасі (Відео)

2Майже три години Донбас живе у нових координатах: на зміну АТО прийшла Операція Об’єднаних сил, на яку покладається обов’язок забезпечення національної безпеки і оборони, давати відсіч і стримувати збройну агресію Росії в Луганській і донецькій областях. Нині, 30 квітня, Президент Петро Порошенко своїм указом оголосив, що о 14 годині розпочалася ООС, повідомив телеканал «112 Україна».

Читайте також: Старт Операції об’єднаних сил: на Донбасі запроваджують особливий порядок і зони

У зону бойових дій, згідно з новими правилами, включені кілька сотень населених пунктів у Донецькій та Луганській областях.
Волонтер Роман Доник опублікував у Facebook перелік цих населених пунктів, повідомивши, що всі інші населені пункти до кордонів з Харківською і Дніпропетровською областями входять у «зону безпеки».
Волонтер, як повідомляє «Кореспондент» додав, що про всі обмеження і створення районів «обмеженого доступу» і «забороненого доступу» командування ООС буде сповіщати заздалегідь.
Читайте також: На зміну АТО приходить операція Об’єднаних сил

Раніше в Міноборони повідомляли, що районом бойових дій вважається район, охоплений бойовими діями уздовж лінії зіткнення, де підрозділи ЗСУ, інших військових формувань та правоохоронних органів виконують бойові завдання з недопущення прориву противника вглиб території держави.

 

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook