Час діяти: виступ Президента України на Генасамблеї ООН — повна версія (Відео)

Фото - сайт Президента України

Фото — сайт Президента України

Україна підтримує всі ініціативи країн світу, спрямовані на досягнення миру, в тому числі на Донбасі, та спрямовані проти дій агресорів, насамперед Росії. Таким був лейтмотив виступу Президента України на 72-ій сесії Генасамблеї ООН.

Петро Порошенко під час виступу закликав ООН якнайшвидше ввести миротворців на Донбас, які мають бути дислоковані на всій окупованій території, включно з непідконтрольними поки Україні ділянками російсько-українського кордону. Єдиною умовою України щодо миротворчого контингенту ООН на Донбасі є те, що до складу цього контингенту не можуть входити представники Росії як країни-агресора.

Президент України підкреслив, що через дії Росії переговори про обмін полоненими зайшли в глухий кут (у РФ зараз 16 українських політв’язнів), а дії Росії в окупованому Криму є прямим порушенням міжнародного права.

Під час свого виступу Петро Порошенко звернув увагу на те, що ООН, в числі засновниць якої була й Україна, була створена як міжнародна організація, покликана не допустити більше воєн. Натомість одна з країнчленів ООН — Росія — замість того, аби бути гарантом миру сама стала агресором щодо України і не тільки.

«Кремль свідомо обрав тактику посилення людських страждань», — підкреслив Порошенко.

Відтак Президент України закликав Генасамблею ООН якомога швидше провести реформу Організації об’єднаних націй, щоб покласти край такій поведінці РФ на міжнародній арені.

«Час діяти. Ми маємо дуже вузьке вікно можливостей, щоб уникну сповзання в безповоротний хаос», — зазначив Петро Порошенко, підкресливши масштабність викликів, які стоять перед світом нині.

Відео повного виступу Президента України на Генасамблеї ООН — телеканал 112 Україна.

 


 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook