«Була надіслана ліквідаційна команда», — Тимчук вказав на справжніх винуватців кривавої бійні в окупованій Керчі

Фото - Керч.ФМ

Фото — Керч.ФМ

Криваву бійню 17 жовтня в навчальному закладі Керчі (окупований Крим) насправді влаштувало ФСБ Росії, яке відкрило вогонь начебто по терористах. Саме це у підсумку призвело до загибелі 21 людини та поранення 60-ти.

Про це заявив у Фейсбук координатор групи «Інформаційний спротив», нардеп Дмитро Тимчук.

Читайте також: Момент стрілянини в Керчі потрапив на відео: студенти між пострілами тікали від смерті (Відео)

За його версією подій, після того, як студент Росляков почав теракт, до політехнічного коледжу Керчі прибуал група мікримських спецпризначенців, а потім ще одна група спецпризначенців ФСБ РФ. Ці дві групи і влаштували бійню, сприйнявши одна одну за групу терористів.

«В ході нетривалої перестрілки між співробітниками ФСБ і спецназом (ГРУ або Росгвардіі), останні відступили до будівлі коледжу, де забарикадувалися в найближчому приміщенні. При цьому співробітники ФСБ продовжували вести вогонь на ураження в напрямку коледжу», — пише Тимчук.

Читайте також: Кривава бійня в Керчі: Муждабаєв вказав на справжніх організаторів (Відео)

Саме цим, пише Тимчук, і пояснюється, що більшість поранених у коледжі отримали кулі з нарізної вогнепальної зброї, з якої студент Владислав Росляков не стріляв.

Читайте також: Підлога в крові, стіни в кулях: СК РФ оприлюднив оперативні кадри з коледжу в Керчі після бійні (Відео)

Далі спецпідрозділи зрозуміли, що Рослякова не можна випустити з будівлі живим і ліквідували його, призначивши винним у масовому вбивстві.

Читайте також: Найбільший теракт в історії незалежної України: у розслідуванні бійні в окупованій РФ Керчі все більше «білих плям» (Відео)

«Організатори теракту на певному етапі зрозуміли, що події розвиваються не за сценарієм, виконавець вийшов з-під контролю і його фізичну ліквідацію необхідно проводити на об’єкті, а не після виходу в умовлене місце, щоб він не потрапив живим або пораненим в руки ФСБ або МВС. Саме для цього в коледж і була послана «ліквідаційна команда», — зазначив Тимчук.

Читайте також: Були групи російських спецпризначенців — Тимчук сказав, хто насправді влаштував бійню в коледжі окупованої Керчі (Блог)

 


 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook