«Бук», який збив «Боїнг» з людьми три роки тому, зафіксували фотокамери (Відео)

111390

Збереглася фото-відеофіксація російського «Бука» у день катастрофи MH17. Про це заявив в ефірі «5 каналу» речник міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm Михайло Макарук. 

 

«Фактаж по збиттю Боїнга зберігався, наша команда його зберігала. Крім того, не треба забувати, що окрім цих повідомлень, збереглася фото-відеофіксація самого «Бука», який їхав на одну сторону, з бортовим номером, який було видно, а потім різко після цієї трагедія почалася його евакуація. Була фотографія, що ракет вже не вистачало – однієї», – розповів Макарук.

Читайте також: Уряд Голландії обіцяє добитися покарання винних у загибелі сотень невинних, яких збили у «Боїнгу» на Донбасом

 

Розслідувач розповів, що у InformNapalm є повністю зібраний фактаж від початку катастрофи. «Як прибув даний Боїнг на територію України. Звідки? Як? З відкритих джерел ми взяли цю інформацію. Згодом почався аналіз щодо можливих учасників цих подій розгорнутий. І потім одночасно, що Bellingcat, що наша спільнота, ми дослідили фактаж щодо пана Хмурого, який був начальником розвідки «ДНР» на той час і який курував процес доставки і геолокації Боїнгу», – сказав експерт.

 

У InformNapalm також висловили своє припущення, чому був збитий Боїнг. «Як завжди, як не дивно це звучало б в ефірі, це якраз «руське авось» і повний безлад в російській армії… Скоріш всього, вони зразу подумали, що збили наш Іл», – повідомив Макарук.

 

 


 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook