Будувати оборонні споруди на сході будуть фірми тернопільських магнатів Лила та Гуди

На карті видно, де розташований Артемівськ і чи близько звідти до межі небезпечної,  обстрілюваної бойовиками зони

На карті видно, де розташований Артемівськ і чи близько звідти до межі обстрілюваної бойовиками зони

На скільки готова Тернопільщина до початку будівництва об’єктів оборони на Сході країни, говорили під час спеціальної наради у Тернопільській обладміністрації.

До речі, сьогодні, 31 березня, виконувач обов’язків голови ОДА Іван Крисак разом із представниками відповідних структурних підрозділів і будівельниками вирушить на Донеччину, щоб з’ясувати організаційні питання та ознайомитись із ситуацією на місці.

Читайте також. Будівельники Тернопілля у 2014-му вже виконали робіт на 609 млн грн

Нагадаємо, на виконання робіт на сході України претендують три місцеві будівельні фірми. Назви на сайті ОДА не оприлюднюють. Але якщо уважно придивитися до розміщених там фото, то можна впізнати тернопільських будівельних магнатів Василя Лила (ВАТ «Тернопільбуд») та Ігоря Гуду (компанія «Креатор-Буд»). Як відомо, обидві фірми — найбільші та найуспішніші останнім часом на будівельному ринку Тернопілля.

- Ми будемо зрозуміти всі потреби щодо необхідних ресурсів після того, як побуваємо на місці та оцінимо обстановку, — каже Іван Крисак. – Наразі будівельні компанії закупили необхідну техніку, три  будівельні компанії, які зводитимуть об’єкти, практично готові до початку робіт. Також ми уже подбали про охорону територій під час ведення робіт.

Читайте також. Три будівельних фірми з Тернопілля претендують на виконання робіт у зоні АТО

Додамо, що у зв’язку із організацією будівництва об’єктів оборони на сході країни в Тернопільській ОДА відновлює діяльність управління капітального будівництва. Цікаво, що цьому підрозділу обласна рада ще недавно ніяк не могла погодити бюджет на остаточний розрахунок із працівниками.

- Ми повинні сконцентрувати всі можливі ресурси для організації будівництва на сході, — наголосив Іван Крисак. – Дякую колегам із відповідних департаментів, які підтримали ідею створення управління. Таким чином робота, зокрема і щодо будівництва об’єктів оборони, буде ефективнішою.

Довідково. Тернопільська область відповідає за забезпечення організаційної роботи щодо зведення семи фортифікаційних укриттів під Артемівськом Донецької області. Розпочати будівництво планують на початку квітня. Наразі триває вирішення організаційних питань.

Софія Левицька   

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook