Буде чим бити ворога: пройшла випробування нова українська бронетехніка, зроблена за стандартами НАТО (Відео)

ф3Бронетраспортер українського виробництва, сконструйований з врахуванням вимог українських бійців на Донбасі і стандартів НАТО, пройшов останні заводські випробування.

Як повідомляє «Укроборонпром«, ДП «Харківське конструкторське бюро з машинобудування ім. Морозова» завершило повний цикл заводських випробувань БТР-4МВ1. Бойова машина побудована із широким застосуванням досвіду використання БТР-4 у зоні АТО, стандартів НАТО і технологічних рішень за останніми тенденціями бронетехніки Альянсу.

Тому БТР-4МВ1 має принципово нові бойові можливості.

Головною особливістю БТР-4МВ1 стало використання модульного підходу в побудові бронезахисту машини та рознесення шарів броні. Завдяки цьому досягається значне підвищення захисту екіпажу та самої бойової машини. Нова фронтальна частина машини, сконструйована відповідно до останніх тенденцій броньованих машин НАТО, отримала ефективний нахил та посилений захист, завдяки якому досягається значно більша вірогідність рикошетів ворожих снарядів.

Фахівці «ХКБМ ім. Морозова» досягли принципово нового рівня захисту БТР-4МВ1, який значно перевищує будь-який зразок БТР чи БМП, що зараз знаходиться на озброєнні українських захисників. Окрім того, завдяки модульному підходу у бронюванні і наявності багатоцільових відсіків, які дозоляють встановлювати додаткові паливні баки, поплавки або додаткову броню, існує можливість за мінімальний час переоснастити БТР-4МВ1.

Читайте також: США куплять розробку українського оборонпрому? (Відео)

Вдосконалені і вогневі можливості БТР- 4МВ1. Попри те, що оснащення бойового модуля «БМ-7 «Парус» залишилось без змін: 30-мм автоматична гармата, 30-мм автоматичний гранатомет, 7,62- мм кулемет, а також високоточний протитанковий комплекс «Бар‘єр», бойова машина отримала новий оптико-електроний приціл з потужним тепловізором, що поєднаний з високоточною цифровою системою ведення вогню.

Новий приціл був створений ДП «Ізюмським приладобудівним заводом». Головною особливістю нового прицілу, який отримав назву ОЕП-ВН, став новий високочутливий тепловізор, здатний виявляти цілі на відстані біля 5 км. У ОЕП-ВН також встановлений новий лазерний далекомір українського виробництва. Створення нового прицілу стало можливим завдяки ефективній співпраці підприємства «Укроборонпрому» з рядом компаній з країн-членів НАТО, а також залучення приватних українських компаній. Цей новий приціл дозволяє екіпажу БТР-4МВ1 знищувати противника на максимальний дальності дії зброї навіть уночі та за складних погодних умов.

«Укроборронпром» опублікував відео тестнування нової української бронетехніки БТР-4МВ1.

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook