Бучацький район: учням розповіли, як уникнути помилок при виборі професії

1Школярів на Бучаччині вчили знаходити свою професійну палітру. Загалом у профорієнтаційних заходах взяли участь 162 учні.

Як молодій людині, що тільки входить у дорослий світ, серед широкої палітри професій знайти ту, яка стане справою усього життя?

Читайте також. Борщів: школярам розказали все про професію продавця

Як не помилитися у виборі життєвої стежини й обрати ремесло, що гарантуватиме і стабільну роботу, і гідний заробіток? Знайти відповіді на ці запитання допомагали молоді спеціалісти Бучацького районного центру зайнятості (РЦЗ), які завітали до учнів загальноосвітніх шкіл сіл Озеряни, Заривинці, Переволока та Бучацької школи. Там фахівці провели профорієнтаційні заходи на тему: «Вдало обрана професія — крок до успішного майбутнього».

- Щоб безпомилково обрати фах, важливо врахувати й зважити багато факторів. Найперше, звичайно ж, власні інтереси та бажання, здібності і стан здоров’я. Але є ще один надзвичайно важливий аспект такого вибору – затребуваність на ринку праці, — зазначили спеціалісти райцентру зайнятості. – Крім того, обирати, чим зайнятись у майбутньому, потрібно свідомо, а не сліпо наслідувати товариша, однокласника чи обирати професію «за компанію».

Читайте також. Зборівський район: заробітчани, які нібито доглядали за хворими і немічними, обкрадали державу

Школярі дізналися від фахівців чимало цікавого про світ професій, з їх допомогою визначили, які саме здібності потрібні для того чи іншого фаху і чи володіють вони такими якостями. Учням роздали буклети, листівки з інформацією про те, як обрати майбутню роботу, як уникнути помилок і розчарувань при виборі професії.

Софія Левицька  

 


 

 

 

Мітки: , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook