Бучач: у райлікарні платили за ненадані послуги, списували продукти та інше

інспекціяУ Бучацькій центральній комунальній районній лікарні виявили втрат на суму майже 140 тис. грн.

Про це кореспонденту ІА «7 Днів-Україна» повідомили у прес-службі Держфінінспекції в Тернопільській області.

Читайте також. Тернопілля: на «телефон довіри» повідомляють про оборудки з бюджетними коштами

Фахівці територіального підрозділу Держфінінспекції в Тернопільській області – Монастириської міжрайонної держфінінспекції – під час ревізії Бучацької центральної комунальної районної лікарні виявили цілу низку порушень.

Так, лікарня не перерахувала в дохід районного бюджету 50,6 тис. грн, отриманих внаслідок проведення перерахунків зайво нарахованої та виплаченої зарплати за попередні бюджетні періоди. Крім того, через завищення тарифних ставок, різного роду надбавок, проведення індексації у завищених розмірах, нарахування зарплати за фактично невідпрацьований час зайво використали на оплату праці та сплату єдиного соціального внеску 36 тис. грн.

Читайте також. «Якщо ввімкнути сигналізацію з першого разу не вдалося — сигнал сканують», — головний міліціонер Тернопілля (Відео)

Незаконні витрати бюджетних коштів внаслідок оплати неотриманих послуг із водовідведення та завищеної вартості виконаних ремонтно-будівельних робіт склали майже 33 тис. грн. Внаслідок відсутності належного контролю за поступленням власних надходжень лікарнею за ревізійний період недоотримали більш як 7 тис. грн.

Ревізією встановили також порушення законодавства при списанні продуктів, бензину, веденні обліку товарно-матеріальних цінностей тощо.

За недотримання законодавства з фінансових питань 6 посадових осіб лікарні притягнули до адміністративної відповідальності, за порушення бюджетного законодавства – до установи застосували фінансові санкції. Матеріали ревізії скерували в правоохоронні органи, про її результати поінформували органи місцевої влади та самоврядування.

Софія Левицька

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook