«Брехня чистої води», — фахівець пояснив, чому окупанти Донбасу ніколи не зможуть запустити «Стирол» (Відео)

"Стирол" до окупації Донбасу. Фото з відкритих джерел

«Стирол» до окупації Донбасу. Фото з відкритих джерел

Запуск гіганта хімічної промисловості, який з року в рік обіцяє окупаційна влада «ДНР», — це абсолютно неможлива для бойовиків справа.

Про це написав у мережі користувач Dobr Spavedliv, який назвався фахівцем, що до окупації Донбасу 5 років працював у заводоуправлінні «Стиролу».

«Це все брехня чистої води», —  написав фахівець про обіцянки окупантів Донбасу запустити завод.

Нову заяву про запуск «Стирола» зробив так званий «міністр промисловості і торгівлі ДНР». За словами Олександр а Грановського, окупанти начебто збираються » у найближчий час» відновити на захопленому заводі випуск міндобрив — аміачної селітрати та карбаміду.

Обережно! На відео — риторика сепаратистів.

Фахівець пояснив, що відновлення роботи хімічного виробництва «Стиролу» можливе тільки тоді, коли Горлівка буде звільнена від окупантів, в «Стирол» знову буде приєднаний до аміакопроводу. До цього запуск «Стиролу» неможливий в принципі з технологічних причини.

Читайте також: Фірташ «категорично засудив» вторгнення бойовиків на його підприємство у Горлівці

«Крупнотонажне виробництво — аміак-карбамід-селітра (в якому працювало відсотків 85% всього складу робітників Концерну) — не запуститься в житті до того часу, поки в Одесі не зможуть приймати наш рідкий аміак по трубопроводу», — написав фахівець.

Читайте також: У Горлівці бойовики ховають танки та «Гвоздики» на заводі «Стирол»

Колишній працівник концерну переконаний: максимум, що бойовики можуть запустити на «Стиролі», і то не факт, що зуміють, — це цех із виробництва одноразового пластикового посуду, у якому до окупації Донбасу працювало «аж» двісті працівників.

«Цех з виробництва виробів із полімерів (тарілки, виделки, ложки, склянки). І то, якщо домовляться про постачання рідкого стиролу і бензолу в Горлівку залізничними цистернами», — написав фахівець.

Довідково: Концерн «Стирол» - компанія хімічної промисловості, що до окупації Донбасу була найбільшим в Україні виробником мінеральних добрив, який постачав на ринок 3% світового експорту аміаку і карбаміду, полімерних матеріалів і виробів із них. Концерн — складова холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DFДмитра Фірташа.

У травні 2014 року концерн «Стирол» зупинив виробництво через захоплення Горлівки проросійськими бойовиками задля безпеки працівників і жителів регіону. Все великотоннажне виробництво, що включає в себе синтез і переробку аміаку, було зупинено. З підприємства було виведено запаси аміаку та інших вибухонебезпечних речовин.

ф1

 


 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook