Брехливий серіал — у Міноборони України пояснили «успіхи» ФСБ РФ у виявленні «українських розвідників» в окупованому Криму

ФСБ -напис в хлопа на спині біля машиниУсі так звані «українські розвідники» — це колишні українські військові, які давно на пенсії, а тих, хто підходить на роль «диверсантів», ФСБ РФ знаходить в особових справах, які залишились в військкоматах на території окупованого Криму.

Відтак нічого спільного із українською розвідкою люди, яких «призначили» на цю роль задля пропаганди російські спецслужби, не мають. Про це заявив у коментарі «Українській правді» щодо затримання в Криму ще двох «українських диверсатнів»  речник Міноборони.

Читайте також: Названі імена — ФСБ РФ затримала ще двох українських «розвідників» (Відео)

«Сьогодні ми є свідками продовження брехливого серіалу авторства російського ФСБ під назвою «куда не глянь, везде они». Чергова серія «затримання українських розвідників», – зазначив полковник.

За словами Лисенка, це – нова технологія гібридної війни, яку Росія активно веде проти України.

«Насправді російські спецслужби намагаються дискредитувати українських військових, в яких зараз дуже високий рівень довіри в українського суспільства. По-друге звинуватити Україну в начебто агресивних діях і показати начебто ефективність спецслужб РФ», – сказав речник АТО.

Він нагадав, що так звані затримання «українських диверсантів» відбуваються на території окупованого Криму.

«Чому такий «успіх» ФСБ? Відповідь дуже проста: на території Криму залишилось багато колишніх військовослужбоців, які вже давно залишили службу, вийшли в запас, проживають зі своїми родинами і займаються своїм бізнесом. Їхні особові справи залишилися у військових комісаріатах, які зараз також працюють», – наголосив Лисенко.

«Для будь-якого співробітника ФСБ, навіть якщо в нього досвіду 1 день роботи, неважко зайти взяти особову справу якого запасника і зробити з нього «диверсанта. Тому зараз ми бачимо конкретні прізвища. Але те, що їм інкримінується, – суцільна вигадка», – додав він.

Лисенко підкреслив, що військовослужбовці України, які зараз несуть службу, вони залишаються у військових частинах та виконують бойові завдання.

«Жодного з них ніхто ніде не затримував», – заявив полковник.

Як повідомлялося, 21 листопада стало відомо про арешт в окупованому Криму двох осіб, яких також охрестили «українськими диверсантами».

У суді, контрольованому російською окупаційною владою нібито встановили зв’язок затриманих з трьома раніше затриманими українцями.

 

 

 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook