Брат героя «Небесної сотні» з дружиною росіянкою відмовилися від російського громадянства (Відео)

indexРодичі героя «Небесної сотні» відмовляються від російського громадянства. Після 12 років життя у Санкт-Петербурзі вінничанин Олег Брезденюк вирішив до Росії більше не повертатися. Разом з дружиною-росіянкою та двома дітьми чоловік нині облаштовується на батьківщині та хоче зробити всю свою родину громадянами України. Про це йдеться у сюжеті 5 каналу.

Для дев’ятирічного Олександра і шестирічного Іллі з Санкт-Петербурга цей ранок – хвилюючий. Вони вперше йдуть до українських школи та дитячого садочка. Сашко трохи розгубився, а от Ілля – від змін у захваті.

Вчителі та вихователі заспокоюють батьків. Обіцяють: зроблять усе можливе, щоб хлопчики влилися в колектив та вивчили українську. Директор школи запевняє: до складання підсумкової атестації Сашко повністю опанує українську програму.

Сім’я Брезденюків до Жмеринки приїхала після смерті Олегового брата – Валерія. Його застрелив снайпер під час лютневих протистоянь на Майдані. Офіційна позиція Росії настільки обурює чоловіка, що він твердо вирішив, до Санкт-Петербурга повертатися не хоче, а громадянином Росії залишатись не може.

Найбільше переїжджати в Україну боялася дружина Олега, адже вона – росіянка. Жінку відмовляли і родичі, і друзі, та Ольга погодилася. Поки що – лише на переїзд, однак про зміну громадянства теж обіцяє подумати.

Документи на українське громадянство для себе та синів Брезденюк уже подав. У жмеринській мерії обіцяють: новим землякам допоможуть.

Нині Олег Брезденюк шукає роботу у Жмеринці, а його дружина має намір поїхати до Росії, щоб закінчити усі справи із остаточним переселенням на Вінниччину.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook