Борщів: як рятувальники тренувалися на небезпечному об’єкті? (Фото)

ДСНСНа території ПАТ «Борщівський сирзавод» рятувальники під керівництвом голови Борщівської РДА Ярослава Галяса провели спеціальне об’єктове тренування.

Про це днями повідомили в Управлінні Державної служби із надзвичайних ситуацій у Тернопільській області.

Читайте також. Чортківський район: згорів бус – причину з’ясовують

Безпосередньо до ліквідації умовної аварії на хімічно-небезпечному об’єкті, спричиненої витоком аміаку, залучали об’єктові формування цивільного захисту заводу, сили та засоби 8-ї Державної пожежно-рятувальної частини УДСНС України у Тернопільській області, підрозділи районного відділу УМВСУ в Тернопільській області, медичної служби (Борщівська ЦРКЛ та міжрайонне управління ГУ Держсанепідслужби у Тернопільській області, Борщівська підстанція екстреної (швидкої) медичної допомоги, комунального закладу Тернопільської обласної ради «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф»), Борщівського РЕМ, управління експлуатації газового господарства в Борщівському районі та ТОВ «Борщівське АТП-16138».

З метою мінімізації наслідків надзвичайної ситуації, пов’язаної з виливом небезпечних хімічних речовин, додатково розгорнули роботу міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій і міської евакуаційної комісії.

Читайте також. Працівник ДАІ, якого збив бус, – досі у важкому стані. Винний – під вартою

Спостерігачем на тренуваннях був начальник відділу організації заходів цивільного захисту Управління ДСНС України у Тернопільській області Ігор Греса. Він надавав учасникам тренування методичну та практичну допомогу.

У ході тренувань досягнули злагодженості в роботі керівного складу формувань, робітників, службовців та персоналу складу в цілому при виконанні заходів по реагуванню на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру.

За підсумками проведення тренувань встановлено, що керівництво та персонал ПАТ «Борщівський сирзавод», органи управління Борщівської ланки Тернопільської територіальної підсистеми Єдиної державної системи цивільного захисту та підрозділи районних спеціалізованих служб цивільного захисту є готовими до виконання завдань з ліквідації аварії на хімічно-небезпечному об’єкті.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook