Бомба в центрі Тернополя? Стали відомі обставини, за яких у навчальний заклад викликали спецслужби (Відео)

ф1Повідомлення про можливу бомбу в навчальному закладі в центрі Тернополя виявилося хибним: спецслужби знайшли муляж, який зробили задля жарту неповнолітні студенти.

Як повідомляє ГУ Нацполіції у Тернопільській області,щодо двох 15-річних студентів, які зробили муляж вибухівки, почато кримінальне провадження. Крім того, їх батьки чи опікуни мають компенсувати правоохоронцям витрати через хибне повідомлення про замінування.

Коробку, з якої стирчали дроти і в якій світилась лампочка, студенти залишили в туалеті коледжу і почали спостерігати, що відбуватиметься далі. Коробку швидко знайшли і, не знаючи її вмісту та ступеню небезпеки, директор навчального закладу зателефонував у поліцію, підозрюючи, що у навчальний заклад в центрі Тернополя могли підкласти справжню вибухівку.

Як недолугий жарт двох студентів перетворився для них у кримінальне провадження, почате поліцією, та як у Тернопільському кооперативному торговельно-економічному коледжі боялись вибуху і викликали проавоохоронців та спецлужбу піротехніків — у сюжеті TV-4.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook